Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

آغاز بکار دهمین کنفرانس دامپزشکان علوم بالینی ایران در کرمان

08:17, 2018 فوریه 13
7 0

به گزارش ایرنا، دبیر علمی دهمین کنفرانس دامپزشکان علوم بالینی ایران ، هدف از برگزاری این رویداد توسط دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید باهنر کرمان را تبادل اطلاعات با حضور صاحب نظران و استادان برجسته و چهره های ماندگار دامپزشکی سراسر کشور عنوان کرد .

بهارک اختر دانش در آئین افتتاح این کنفراس علمی افزود: در مجموع 429 مقاله به دبیرخانه کنفرانس رسید که پس از فرآیند داوری 24 مقاله برای ارائه به صورت سخنرانی و 309 مقاله به صورت پوستر پذیرش شد.

وی بیان کرد: هـوشبری و جراحی دامپـزشکی، بیماری های داخلی دامهای بزرگ، بیماری های داخلی دامهای کوچک، بیماری های تولید مثل و مامایی، فناوری های نوین تولیدمثل، تصویربرداری و رادیولوژی دامپزشکی، کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی از محورهای این کنفرانس است.

اختر دانش ادامه داد: بهداشت و بیماری های طیور، بهداشت و بیماری های آبزیان، بیماری های مشترک نوپدید و بازپدید انسان و دام، اپیدمیولـوژی بالینی ، بیماریهای حیات وحش و حیوانات اگزوتیک، طب مکمل دامپزشکی و مدیریت بهداشت و پرورش دام و طیور و آبزیان به عنوان دیگر محورهای 14 گانه مشخص شده است.

وی گفت: درحاشیه این کنفرانس 10غرفه تخصصی و پنج غرفه غیر تخصصی دائر است و همچنین از خدمات علمی و پژوهشی استاد محمد علی راد اهل پاریز سیرجان تجلیل می شود.

براساس این گزارش مقالات امروز و فردا 25 بهمن در 2 پنل تخصصی ارایه خواهد شد.

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در کیلومتر 28 بزرگراه هفت باغ علوی واقع است.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0