Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

آقای بازیگر: با سلمان فارسی به تلویزیون باز می‌گردم

08:43, 2018 مارس 13
7 0

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال مختارنامه گفت: خوشبختانه برای سال آینده در پروژه سلمان فارسی به ایفای نقش خواهم پرداخت. در آخرین دیدارم با "داوود میرباقری" پرسیدم که آیا من نقشی در سلمان دارم و وی گفت: مگر می‌شود من کاری انجام بدهم و تو در آن نباشی.

رضا رویگری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر مراحل درمانم ادامه دارد. وضعیت پایم بسیار بهتر است، اما دستم وضع چندان خوبی ندارد.

وی درباره فعالیت خود در عرصه بازیگری افزود: پیشنهادات زیادی طی ماه‌ها پیش داشتم، اما متاسفانه آن‌ها را رد کردم، زیرا یا پول و قرارداد خوبی نمی‌بندند و یا اینکه فیلمنامه آنقدر ضعیف است که ارزش بازی ندارد. این روز‌ها کاملاً بیکارم و در خانه نشسته ام تا دزد به خانه نزند.

بازیگر فیلم "خوب بد جلف" نسبت به حضور برخی بازیگران تازه وارد در سینما تاکید کرد: متاسفانه این روز‌ها معلوم نیست برخی بازیگران را از کجا می‌آورند و روبروی دوربین قرار می‌دهند در صورتی که من و امثال من همه خانه نشین شده ایم. این بازیگران تازه کار صرفاً به خاطر اینکه یا پول نمی‌گیرند و یا دستمزد بسیار کمی دارند وارد سینما شده اند.

وی درباره حضور دوباره خود در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی "سلمان فارسی" تاکید کرد: خوشبختانه برای سال آینده در پروژه سلمان فارسی به ایفای نقش خواهم پرداخت. در آخرین دیدارم با "داوود میرباقری" پرسیدم که آیا من نقشی در سلمان دارم و وی گفت: مگر می‌شود من کاری انجام بدهم و تو در آن نباشی.

همچنین: آب سد سلمان فارسی برای دشت های خنج اختصاص یافت

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0