Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

آموزش و پرورش در رویداد همدان ۲۰۱۸ ورود جدی دارد

08:52, 2018 آوریل 17
6 0

محمد پورداود روز سه شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز همدان، با بیان اینکه آموزش و پرورش رکن اصلی در زمینه برنامه های فرهنگی است، افزود: این اداره کل در برگزاری جشنواره انیمیشن و پویا نمایی که مقدمه برنامه همدان 2018 است نیز همکاری دارد.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش علاوه بر فرهنگ سازی، در حوزه اجرایی و عملیاتی شدن برنامه های رویداد 2018 نیز با تمام قدرت عمل می کند و برنامه های مقدماتی خود در این زمینه را از ستاد اسکان نوروزی با تبلیغ در زمینه جاذبه های گردشگری و مفاخر استان همدان آغاز کرده است.

پورداود با بیان اینکه در اجلاس مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور در سیستان و بلوچستان، ساخت 100 کلاس درس توسط ادارات کل در این استان تعهد شد، افزود: همدان قرار است 2 کلاس درس در مناطق حاشیه ای سیستان و بلوچستان احداث کند.

وی با بیان اینکه حوزه آموزش و پرورش بسیار گسترده است و جای کار بسیاری دارد، افزود: استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس، نوسازی مدارس و تامین نیروی انسانی، فضا و تجهیزات برای استقرار پایه 12 از اولویت های کاری این اداره کل در سال جاری است.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان با بیان اینکه رسانه ها نقش بی بدیلی در توسعه دارند استفاده از ظرفیت رسانه ها را از جمله اولویت های کاری این اداره کل دانست و بر برنامه محوری در این حوزه تاکید کرد.

پورداود ادامه داد: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان یک خبرگزاری بزرگ و رسانه فراگیر نقش مهمی در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و باید از ظرفیت های آن در حوزه های مختلف بهره برد.

وی با بیان اینکه خبرگزاری جمهوری اسلامی اخبار را شفاف و صادقانه انعکاس می دهد، افزود: ایرنای همدان نقش خود را در توسعه استان به خوبی ایفا کرده است و آماده همکاری در زمینه اطلاع رسانی با این رسانه هستیم.

وی ادامه داد: تعامل بسیار خوبی بین آموزش و پرورش و رسانه ها از جمله ایرنا در استان همدان وجود دارد و برای تقویت این تعامل و استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه برنامه سالانه تدوین شده است.

آموزش و پرورش همدان حدود 285 هزار دانش آموز را زیر پوشش قرار داده است.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0