Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

اگر دانشجو هستید و بن کتاب می‌خواهید، کلیک کنید

11:34, 2015 آوریل 17
51 2

فرهنگ > کتاب - قائم مقام و معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام دانشجویان برای دریافت بن کارت‌های الکترونیک از بعد از ظهر فردا، شنبه ۲۹ فروردین ماه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، شهرام‌نیا از آغاز ثبت‌نام دانشجویان برای دریافت بن کارت‌های الکترونیک از بعد از ظهر روز شنبه 29 فروردین ماه خبر داد.

وی افزود: دانشجویان سراسر کشور می‌توانند از بعد از ظهر روز شنبه (29 فروردین) با مراجعه به وبسایت http://bon.tibf.ir نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال برای دانشجویان و طلاب در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته 30 میلیارد ریال افزایش داشته است.

قائم مقام نمایشگاه با اشاره به سهمیه‌بندی استانی اعتبار در نظر گرفته شده برای دانشجویان سراسر کشور عنوان کرد: برای اولین بار با توجه به تعداد دانشجویان هر استان اقدام به سهمیه‌بندی این اعتبار کرده‌ایم. با این اقدام تمامی دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند با سهیمه درنظر گرفته شده برای آن استان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. با این برنامه‌ریزی دانشجویان هر استان صرفا مجاز به استفاده از سهمیه استانی خود هستند و دیگر نمی‌توانند با مراجعه زودتر به سایت از اعتبارات استان‌های دیگر استفاده کنند.

دانشجویان و طلاب فرصت دارند تا تاریخ 5 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 16 تا 26 اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

منبع: khabaronline.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 2
مهدی

11:37, 2015 آوریل 17

کجا میشه سه چهار هزار کارت با هم گرفت؟

شکوفه

11:35, 2015 آوریل 17

با این مبلغ نهایتا یک یا دو کتاب می شه خرید و در ضمن با این همه نرخ تورم هیچ سالی این بن ها افزایش پیدا نمی کنه