Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

بازارچه های محلی به تولید درآمد مردم کمک می کند

04:41, 2018 اوت 13
8 0

به گزارش ایرنا، بهروز اکرمی شامگاه یکشنبه در بازدید از دفتر تسهیل گری محلات نخل ناخدا و طلابند شهر بندرعباس افزود: بازارچه های محلی راهی برای ایجاد کسب و کار اهالی محلات است و می توان با راه اندازی این بازارچه ها که در آن هنر دست اهالی محله عرضه می شود، تولید درآمد برای مردم داشت.

وی بیان داشت: گسترش این نوع بازارچه ها، از رفت و آمدهای غیر ضروری مردم به داخل شهر جلوگیری کرده و احتیاج های ضروری روزانه شهروندان بویژه قشر کم درآمد به آسانی در دسترس آن ها قرار می گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهارداشت: دفتر تسهیلات گری محلات باید پیگر برگزاری دوره های آموزش های مهارتی از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان باشند و این دوره ها باید ایجاد اشتغال و بازار کار برای جوانان و بانوان داشته باشد.

اکرمی گفت: ایده های نو و خلاقانه می تواند موجب اشتغالزایی و تولید ثروت کند و باید دفترهای تسهیل گری با همفکری با اهالی محلات این ایده ها را برای کسب و کار کشف کرده و از آن حمایت کنند.

وی خاطرنشان کرد: دفترهای تسهیل گری باید در بطن محلات و در ارتباط مستقیم با مردم باشند و ظرفیت های محلات را شناسایی کرده و در جهت رفع مسایل و مشکلات اهالی بکوشند.

همچنین: ایزوایکو به قطب(هاب) تعمیر ریگ ‌های حفاری تبدیل ‌شده است

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0