Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

بنگاهداری در وزارت رفاه به سمت سهامداری در حال کاهش و حرکت است

08:41, 2018 مارس 13
4 0

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز و در مخالفت با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: وزارتخانه آقای ربیعی سه بخش اقتصادی، اجتماعی و خدماتی دارد که ۸۰ درصد مأموریت‌های آن اجتماعی و خدماتی و فقط ۲۰ درصد اقتصادی است.

وی افزود: خود استیضاح‌کنندگان هم که بنگاهداری را یکی از مشکلات این وزارتخانه می‌دانند، از فعالیت بخش‌های خدماتی و اجتماعی رضایت دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در طول مدت وزارت آقای ربیعی، کدام اختلاس در این وزارتخانه صورت گرفته است؟ در دوره قبل از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان فعالیت اقتصادی، فقط ۱۷ هزار میلیارد تومان را به بابک زنجانی بابت شرکت‌های مختلف داده بودند.

کواکبیان تصریح کرد: نمی‌گویم که زیرمجموعه‌های اقتصادی آقای ربیعی بی‌عیب و ایراد است، اما انصاف داشته باشیم؛ یک نمونه فساد در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بگویید تا من هم موافق استیضاح رأی بدهم.

کواکبیان همچنین درباره مسئله آسیب‌های اجتماعی و نقش وزارت رفاه در آن عنوان کرد: مسئول آسیب‌های اجتماعی، شورای اجتماعی کشور و وزیر کشور است؛ نه وزیر رفاه.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0