Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

بیش از 18 هزار ترانس برق در آذربایجان غربی فعال است

14:12, 2018 اوت 12
6 0
بیش از 18 هزار ترانس برق در آذربایجان غربی فعال است

اکبر حسن بگلو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در راستای اتصال 2 یا چند خط انتقال برق به یکدیگر 41 دستگاه پست فوق توزیع در سطح استان فعال است.

وی ادامه داد: 27 هزار کیلومتر شبکه برق، 346 هزار چراغ روشنایی معابر و 294 فیدر فشار متوسط در آذربایجان غربی توسط بخش بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان نگهداری می شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از شاخص های مهم شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی کاهش انرژی توزیع نشده و کاهش زمان خاموشی مشترکان است، گفت: در این رابطه 6 اکیپ خط گرم در استان راه اندازی شده که در صورت بروز مشکل بدون قطع برق در شبکه متوسط تعمیرات انجام می دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: سه اکیپ خط گرم در ارومیه و سه اکیپ نیز در شهرستان های خوی، میاندوآب و مهاباد مستقر هستند و راه اندازی 2 اکیپ دیگر نیز برای سایر نواحی در دست اقدام است.

حسن بگلو بیان کرد: برای نخستین بار در سطح کشور کار تعمیر و سرویس پست های زمینی به صورت خط گرم برنامه ریزی شده و در این خصوص 14 نفر جهت آموزش به شهرستان مشهد اعزام شده اند.

به گزارش ایرنا 99 درصد جمعیت سه میلیون و 265 هزار نفری این استان از نعمت برق برخوردار هستند؛ یک میلیون و 179 هزار و 69 مشترک برق در استان وجود دارد که از این تعداد 316 هزار و 485 مشترک روستایی و 862 هزار و 584 مشترک شهری هستند.

همچنین: بهره برداری از اولین خط تولید پایه‌های چدن نشکن توزیع برق و روشنایی

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0