Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

تغییر در سریال مهران مدیری: پزشکان،مثبت می شوند

03:16, 2015 آوریل 05
72 2

سریال «در حاشیه» قرار است تا قسمت سی‌ام بخش‌های بیمارستانی خود را به اتمام برساند و به نوعی به فشارها و حاشیه‌هایی که با آن مواجهه شده، پایان دهد.

مجموعه «درحاشیه»ی مهران مدیری که پیش از این با عنوان «اتاق عمل» شناخته می‌شد‌، پس از پشت سر گذاشتن توقفی سه ماهه مجددا با شرط‌ و شروطی کار تولید خود را آغاز کرد. از جمله‌ی این شروط می‌توان به بیشتر شدن سکانس‌های مربوط به دکترهای مثبت سریال اشاره کرد.

البته به نظر می‌رسد سکانس‌های مربوط به شخصیت دکتر مثبت در سریال، از جمله مواردی است که در بازنویسی‌ به سریال اضافه شده است.

حال به نظر می‌رسد دست‌اندرکاران این مجموعه به جهت فشارهایی که همچنان بر روی این مجموعه وجود دارد، تصمیم گرفته‌اند بخش‌های تخلفات بیمارستانی و همچنین بخش‌های مربوط به بیمارستان را تا قسمت سی‌ام جمع کنند و به حاشیه‌های اصلی این مجموعه مبنی بر انتقادات سازمان نظام پزشکی پایان دهند.

فاز اول مجموعه «در حاشیه» در 35 قسمت است و قبل از ماه رمضان پخش تلویزیونی آن به پایان می‌رسد. اما پس از قسمت سی‌ام این سریال با وجود شخصیت‌هایی که خلق کرده است داستان خود را ادامه می‌دهد.

منبع: khabaronline.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 2
زین العابدین

03:20, 2015 آوریل 05

سریالش عالیه

محمد

03:19, 2015 آوریل 05

مگر پزشکاها کی هستند انها هم مثل ما کار می کنند و پول میگیرند انگار اگر نباشند دنیا دیگر حرکت نخواهد کرد زیاد بهشون توجه نکنید لوس میشوند