Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

تیم امید برای افتخارآفرینی راهی جاکارتا می شود

11:19, 2018 ژوئیه 07
9 0
تیم امید برای افتخارآفرینی راهی جاکارتا می شود

شاهرودی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص آخرین وضعیت تیم امید گفت: این تیم ظرف چند روز آینده دو بازی دوستانه با تیم های پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان در تهران برگزار خواهد کرد و بعد از آن راهی عراق خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم ملی سوم و ششم مرداد ماه دو بازی دوستانه با تیم امید عراق برگزار خواهد کرد و بعد از آن جهت برگزاری اردوی آماده سازی راهی چین خواهد شد.

مربی تیم فوتبال امید ایران گفت: بعد از برگزاری دیدار دوستانه با تیم امید چین مستقیما راهی جاکارتا خواهیم شد تا در بازی های آسیایی شرکت کنیم.

وی تاکید کرد: خوشبختانه در مدت کوتاه توانستیم نفرات خوبی را کنار هم جمع کنیم و امیدوارم بعد از 44 سال بتوانیم برای ایران افتخار آفرینی کنیم.

مربی تیم فوتبال امید ایران گفت: انتظار ما در تیم امید همکاری خوب باشگاه ها است، زیرا با توجه به زمان کوتاهی که در اختیار داریم نمی توانیم بازهم وقت کشی کنیم.

وی در خصوص دعوت نشدن «امید نورافکن» به تیم امید اظهار داشت: او بازیکن بسیار خوبی است و اتفاقا به شدت مورد توجه کرانچار سرمربی تیم امید قرار دارد. این بازیکن هم اکنون فوتبال خود را در بلژیک دنبال می کند و مطمئن باشید به بازی های انتخابی المپیک دعوت خواهد شد.

شاهرودی تصریح کرد: تیم امید قصد دارد در بازی های آسیایی جاکارتا با ترکیب زیر 21 سال خود راهی مسابقات شود و مطمئن باشید آماده ترین بازیکنان در ترکیب این تیم بازی خواهند کرد.

وی همچنین اعلام کرد، تیم امید در بازی های آسیایی جاکارتا از سهمیه سه بازیکن بزرگسال خود استفاده نخواهد کرد.

مربی تیم فوتبال امید ایران در پایان اعلام کرد که این تیم همیشه قدرت آسیا بوده و اطمینان داشته باشید برای موفقیت در بازی های آسیایی خواهیم جنگید.

همچنین: پرسپولیس در جمع نامزدهای محبوب ترین تیم باشگاهی فو ..

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0