Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

جزئیات کنسرت جدید گروه دارکوب در برج میلاد

12:52, 2017 مه 30
51 0
جزئیات کنسرت جدید گروه دارکوب در برج میلاد

جزئیات کنسرت جدید گروه دارکوب در برج میلاد گروه دارکوب در ایران بسیار سرشناس میباشند، انها در آخرین کنسرت خود در برج میلاد تولد ۱۰۰ سالگی گروه را جشن گرفتند. کنسرت ده سالگی گروه «دارکوب» در حالی شامگاه ۵ خردادماه در سالن همایش‌هاي برج میلاد برگزار شد که غافلگیری‌هاي پرتعداد و خوشگل این کنسرت باعث شد […]

گروه دارکوب در ایران بسیار سرشناس میباشند، انها در آخرین کنسرت خود در برج میلاد تولد ۱۰۰ سالگی گروه را جشن گرفتند. کنسرت ده سالگی گروه «دارکوب» در حالی شامگاه ۵ خردادماه در سالن همایش‌هاي برج میلاد برگزار شد که غافلگیری‌هاي پرتعداد و خوشگل این کنسرت باعث شد کنسرت گروه دارکوب در شهر تهران با حال و هوایی متفاوت روی صحنه برود.

و حضورش در سالن کنسرت ما برای من و همۀ دارکوب‌ها سرشار ازانرژی مثبت هست. سال‌ها در کنارش ساز زده‌ام وبا افتخار امشب میزبانی‌اش را میکنیم: همایون شجریان».

«تُرُش رو» که جزو محبوب‌ترین قطعات دارکوب هست این بار با صدای خواننده اخیر دارکوب «سجاد عرب‌زاده» اجرا شد تا سالن غرق در انرژی و فضایی شدیدا مثبت و پرحرارت شود. حضور محسن شریفیان – نوازنده و سرپرست گروه لیان – بخش دیگری از کنسرت ده سالگی دارکوب بود و شریفیان نیز با نوازندگی و اجرای در این کنسرت بار دیگر قدرت اجرای زنده خود را به رخ کشید.

در ادامه همایون نصیری با گفتن: «وقتش رسیده که یکی از قدیمی‌ترین دارکوب‌ها روی صحنه بیاید»، از امید حاجیلی برای حضور در روی صحنه دعوت کرد و امید حاجیلی نیز با همان فضای همه ي وقت خوشحال و ریتمیک آثارش، دیگر بمب انرژی کنسرت دارکوب در سالن بود.

پس از استقبال و اجرای ویژه علیرضا عصار جدید ترین اثر دارکوب «من دیوانه» در حالی با صدای سجاد عرب‌زاده اجرا شد که خواننده اصلی این اثر احسان خواجه امیری در ردیف اولیه نشسته بود و گذشته از اجرای این قطعه مورد تشویق شدید حاضرین در سالن قرار گرفت.

ابراهیم علوی، هومن نامداری، حسین شریفی، رضا کولغاني و علیرضا عصار نیز اعضای گروه دارکوب را به مدیریت اجرایی صمد طالقانی درکنسرت ده سالگی دارکوب تشکیل می‌دادند.

همایون شجریان، احسان خواجه‌امیری، کاوه آفاق، ابوالحسن داوودی، سیامک انصاری، نوید محمدزاده، اشکان خطیبی، روزبه بمانی، احسان حق‌شناس، زهراعاملی، تینا پاکروان، لاله اسکندری، آریا عظیمی‌نژاد و… از جمله هنرمندانی بودند که بعنوان مهمان در این کنسرت حضور داشتند.

این برنامه به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی «علی حق‌شناس» و با همکاری موسسه سیمرغ در برج میلاد روی صحنه رفت.

منبع: iranstyle.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0