Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

خط یک مترو تهران پنجشنبه آخر سال رایگان است

07:43, 2018 مارس 13
7 0
خط یک مترو تهران پنجشنبه آخر سال رایگان است

به گزارش روزسه شنبه ایرنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، فرنوش نوبخت دراین باره افزود: طبق برنامه ریزی به عمل آمده برای ارائه سرویس به ایستگاه حرم مطهر ( بهشت زهرا ) در آخرین پنج شنبه سال از ابتدای صبح تا ساعت 19 بعدازظهر همه قطارها به صورت رایگان از ایستگاه تجریش تا ایستگاه کهریزک و بالعکس تردد خواهند داشت و بعد از آن فاصله حرکت قطارها باتوجه به تاریکی کامل هوا طبق برنامه زمانبدی حرکت قطارها اجرا می شود.

وی تصریح کرد: درآستانه فرارسیدن سال نو از آنجا که مردم شریف تهران بر اساس یک سنت قدیمی و حسنه در روز پنجشنبه آخر سال برای زیارت اهل قبوربه بهشت زهرا می روند، همه ساله در این روز ترافیک بسیار سنگینی درجاده های اطراف بهشت زهرا حاکم می شود.

وی ادامه داد: از این رو شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه برای رفاه حال شهروندان گرامی و کاهش ترافیک در آن روز تمهیداتی به عمل آورده و به صورت ویژه در خط یک مترو سرویس دهی می کنند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: روز جمعه 25 اسفند ماه 96 نیز تمامی قطارها به سمت حرم مطهر(بهشت زهرا) تردد خواهند داشت.

نوبخت خاطرنشان کرد: برنامه حرکت قطارها در سایر خطوط متروی تهران در روز مذکور تغییری نداشته و طبق جداول زمانی حرکت قطارها خواهد بود.

وی یادآور شد: شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران وحومه آمادگی این را دارد که در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز در تمامی خطوط اعزام کند.

* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0