Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

خودروهای چینی در سبد فروشگاه‌های زنجیره‌ای !

03:23, 2017 اكتبر 10
5 0

چینی‌ها برای جذب مشتری بیشتر خودروهای خود را با هر شرایطی به فروش می‌رسانند، آنها اخیراً فراتر عمل کرده و با حضور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ضمن تبلیغ محصولات خود حتی با شرکت در قرعه‌کشی‌ها محصولات خود را می‌فروشند.

بازار داغ خرید و فروش خودروهای چینی با ورود محصولات جدید هر روز با رونق بیشتری همراه است به‌نحوی که هر فردی به‌دنبال خودروی آپشن‌دار متنوع آن‌هم با قیمت مناسب می‌گردد به‌سمت خرید خودروهای چینی تمایل زیادی پیدا می‌کند. از آن طرف شرکت‌های چینی هم ذائقه خریدار ایرانی را شناخته و مطابق با آن محصولات مختلفی را راهی بازار می‌کنند.

نکته قابل توجه آنکه چینی‌ها برای جذب مشتری بیشتر خودروهای خود را با هر شرایطی به فروش می‌رسانند به‌نحوی که در برخی از مدل‌ها مشتری می‌تواند با پیش‌پرداخت 2 میلیون تومانی یک خودرو خریداری کند. تا پیش از این حضور خودروهای چینی پشت ویترین مغازه‌ها و حتی نمایشگاه‌های خودرو بسیار پررنگ بود اما آنها اخیراً فراتر عمل کرده و با حضور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ضمن تبلیغ محصولات خود حتی با شرکت در قرعه‌کشی‌ها خودروها را با روش‌های مختلف به فروش می‌رسانند. در این میان نباید شگردهای خودروسازان چینی از جمله ارائه جوایز، تبلیغات در فضای مجازی و ارسال پیامک یا موارد دیگر را نادیده گرفت.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0