Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

ذوالفقارنسب: از این همه انتظار از تیم ملی فوتبال ایران واهمه دارم!

06:18, 2017 دسامبر 05
4 0

مشاور وزیر ورزش می گوید از این همه انتظار برای صعود تیم ملی به دور دوم جام جهانی روسیه واهمه دارد.

بیژن ذوالفقارنسب درباره ارزیابی اش از قرعه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه و انتظارات از تیم ملی در گروه دوم این رقابتها، گفت: خوشبختانه کارلوس کی روش شناخت خوبی از وضعیت فنی بازیکنان تیم ملی دارد و این کمک می کند به برنامه ریزی و طراحی تمرینات و سازماندهی تیمش. تیم ملی حدود ۶ ماه هم فرصت دارد و به دفعات می شود اردو گذاشت و شرایط فنی را بهبود بخشید.

وی افزود: متوجه شده ام کی روش بیش از هرچیز به این نیاز دارد که تیم در اختیارش باشد و بازی های خوبی برگزار کند. کشور ما فرصت خوبی به دست آورده است تا با کمک جوانان خوبش، هویت، شناخت و امتیاز خوبی را در سطح بین المللی به دست بیاورد و به دنیا عرضه کند.

مشاور وزیر ورزش یادآور شد: اکثر اردوهای جام جهانی قبلی را در کشور آفریقا برگزار کردیم که زیاد جالب نبود. امیدوارم این دوره مکان اردوها کارشناسی انتخاب شود. ما باید سه بازی ظرف ۱۰ روز برگزار کنیم. برای همین باید ساختار پزشکی خوبی داشته باشیم و متخصصان خوبی کنار تیم باشند.

ذوالفقارنسب همچنین نسبت به انتظارات بالایی که از تیم ملی وجود دارد هشدار داد و گفت: بسیار واهمه دارم از این همه صحبتی که درباره صعود تیم ملی از مرحله گروهی می شود. این انتظار و انتقال انتظار به بازیکنان بسیار مسئولیت آور و سنگین است. باید واقع بینانه عمل کنیم. تیم ملی ما در حال حاضر شخصیت بسیار خوبی دارد. شاید در جام جهانی قبلی ۵۰ درصد این شناخت و قابلیت فنی را هم نداشتیم.

وی تاکید کرد: شاید کارلوس کی روش یکسری رفتارهای مدیریتی دارد که خیلی ها نمی پسندند ولی کارنامه او برای خودش هم حائز اهمیت است. هرچه عملکرد تیم ملی ایران خوب باشد، این برای کارنامه کی روش هم امتیاز است. برای همین باید با اطمینان، نیازهای ورزشی کی روش را تاحد ممکن فراهم کنیم.

همچنین: پرسپولیس بهترین تیم ایران؛ رئال بهترین دنیا

منبع: arteshesorkh.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0