Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

راهیابی حدود 400 اثر به پنجمین جشنواره هنر مقاومت

08:58, 2019 ژانویه 13
19 0
راهیابی حدود 400 اثر به پنجمین جشنواره هنر مقاومت

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی پنجمین جشنواره هنر مقاومت، سید مسعود شجاعی طباطبایی اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد رشد خیره کننده و افزایش روزافزون فعالان و هنرمندان هنرهای تجسمی کشور به صورت تشکل های خودجوش مردمی و حرکت های جهادی توسط جوانان پویا و متخصص ایرانی هستیم.

وی افزود: جشنواره پنجم هنر مقاومت با تغییر رویکرد در فرم و شیوه اجرایی و نیز تغییر در محتوای مضامین یکی از موفق ترین ادوار خود را سپری می کند و مسیر خود را پیدا کرده است.

شجاعی طباطبایی از انجام داوری اولیه بخشهای ده گانه و انتخاب آثار برتر و برگزیده برای نمایش و اکران در مرحله نهایی خبر داد و افزود: در هر بخش حدود 40 اثر توسط داوران بخش های مربوطه انتخاب شد و از بین این آثار، از پدیدآورندگان حائز رتبه و جایزه در مراسم اختتامیه تقدیر خواهد شد.

پنجمین جشنواره هنر مقاومت با دبیری مسعود نجابتی و به همت گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح در 10 بخش «پوستر»، «تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویرسازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» بهمن امسال برگزار خواهد شد.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0