Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

سقوط آسانسور باعث مصدومیت بانوی ورامینی شد

10:08, 2017 ژوئیه 16
7 0
سقوط آسانسور باعث مصدومیت بانوی ورامینی شد

تهران-ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از مصدومیت شدید یک بانوی میانسال ورامینی براثر سقوط آسانسور یک ساختمان مسکونی خبر داد.

بهنام کرمانی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین روز یکشنبه از وقوع حادثه سقوط یک دستگاه آسانسور در واحد مسکونی واقع در مجتمع ادارات این شهرستان مطلع و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود : در این حادثه کابین آسانسور از طبقه دوم واحد مسکونی سقوط به داخل چاهک سقوط کرده بود که در این حادثه یک بانوی میانسال داخل آسانسور از چند ناحیه دچار شکستگی شد.

وی اظهار کرد: عوامل امدادی با کمک نیروهای اورژانس با حضور در چاهک آسانسور ، ضمن آتل بندی مصدوم ، وی را از چاهک خارج و به بیمارستان منتقل کردند.

کرمانی گفت : مدیران مجتمع های مسکونی هر چند وقت یک بار باید نسبت به بازبینی آسانسورها توسط تعمیرکاران مجاز اقدام و کابل ها ، درب های ورودی ، قفل ها و موتورخانه را مورد بازرسی قرار دهند.

وی تصریح کرد: استفاده از ادوات استاندار از بروز حادثه های مربوط به آسانسور جلوگیری می کند.

ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0