Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

شرایط فروش‌ و پیش‌فروش تندر۹۰ ، ساندرو و تندر ۹۰پلاس اعلام‌شد!

00:47, 2018 ژانویه 14
10 0

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، یکی از خانواده‌های پرفروش خودرویی درکشور خانواده تندر۹۰ و ساندرو است که متقاضیان‌زیادی داشته و به همین‌دلیل گروه خودروسازی ایران‌خودرو و پارس‌خودرو در اطلاعیه‌ای از شرایط جدیدفروش و پیش‌فروش خبر دادند.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو اعلام‌کرد که شرایط‌جدید فروش و پیش‌فروش تندر۹۰ و تندر۹۰پلاس، از ۲۰دیماه آغاز و تا ۳۰دیماه ادامه دارد. این‌شرایط تا اتمام ظرفیت ادامه خواهدداشت و به محض اتمام ظرفیت، ثبت‌نام قطع خواهدشد.

از ویژگی‌هایی که می‌توان برای تندر۹۰ محبوب ایرانی‌ها گفت، موتور با حجم موتور ۱۶۰۰سی‌سی، توان ۱۰۵اسب بخار و ۱۶سوپاپ و ۵ دنده‌دستی در مدل دستی و ۴دنده در مدل اتوماتیک است. در بخشنامه ایران‌خودرو اعلام شده‌است که این فروش، شرایط دوبار صلح قطعی دارد.

فعال‌سازی این بخشنامه از روز ۲۰دیماه بوده‌است. این بخشنامه روز ۳۰دیماه منقضی خواهدشد. سود مشارکت در این طرح ۱۸درصد خواهدبود و اگر مشتری قصد انصراف داشته‌باشد ۱۵درصد سود خواهدگرفت. تاریخ تحویل این خودروها تیر و مرداد سال‌آینده خواهدبود.

تندر۹۰ دستی در رنگهای سفیدپرشین، نقره‌ای پرشین، مشکی پرشین، ذغالی متالیک عرضه می‌شود و دو مدل تندر۹۰ پلاس صرفا در رنگ سفید پرشین به متقاضیان فروخته خواهدشد.

موعد تحویل تندر۹۰ دستی ۳۰روزه بوده و مدل‌های مختلف تندر ۹۰ پلاس نیز طبق زمان‌های درخواستی مشتری در تابستان سال‌ آینده تحویل خواهد شد.

طبق اعلامیه شرکت پارس‌خودرو، قیمت قطعی خودروها، طبق قیمت‌روز شرکت بوده و در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهدشد.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0