Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

شفر: العین بهتر از استقلال نبود/ بازی با نفت باید لغو شود

01:01, 2018 مارس 13
6 0

به گزارش فارس، وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل العین امارات،‌گفت: بازی بسیار خوبی بود. در نیمه اول خوب پرس کردیم و فرصت های گلزنی زیادی داشتیم.

وی افزود: در نیمه اول فقط به یک گل رسیدیم در نیمه دوم در یک صحنه نظم را رعایت نکردیم و در همان صحنه گل خوردیم سپس حریفمان چند فرصت گل داشت بعد از آن ما توسط علی قربانی و جابر انصاری فرصت گل‌زنی پیدا کردیم در بین نیمه مجبور شدیم وریا غفوری را عوض کنیم. از این به بعد فرصت ریکاوری و استراحت داریم،‌ چند بازیکن مصدوم داریم که باید کار درمانی آنها انجام شود و بازیکنان نیاز به ریکاوری و استراحت دارند تا با قدرت بیشتری دوباره بازگردند، گفته بودم این ناآمادگی به خاطر شرایط اردوی پیش فصل است. زمانی که شما آنجا خوب بدنسازی نکنید گاهی با مشکل روبرو می‌شوید از هواداران فوق‌العاده استقلال تشکر می‌کنم امروز خیلی خوب پشت تیم بودند و از تیم‌شان حمایت کردند چنین فضایی را تا به حال ندیده بودم که این تعداد هوادار پشتیبان تیم باشند از هواداران تشکر می‌کنم حالا وقت استراحت و کسب آمادگی برای شروع دوباره مسابقات است.

وی درمورد اینکه تیم العین بهتر از استقلال بازی کرد و استقلال بعد از گل عقب نشست اظهار داشت: من متوجه این مساله نشدم که العین بهتر از ما بازی کرد در نیمه اول ما فوتبال بسیار خوبی را بازی کردیم،‌در نیمه دوم مشکلی که داشتیم روز ضدحملات بود اینکه پاس‌های خوب ارسال نشد، العین در 15 دقیقه از نیمه دوم بهتر از ما بازی کرد، اما با آمدن جابر انصاری و علی قربانی چند موقعیت گلزنی ایجاد کردیم که این دو بازیکن می‌توانستند گلزنی هم کنند.

وی درمورد بازی خسرو حیدری گفت: خسرو حیدری خوب بازی کرد اما ووریا غفوری وقتی در زمین است فشار زیادی روی خط دفاع حریف می‌آورد، بازیکنان ما در نیمه دوم خسته شده بودند با این حال موقعیت‌های گلزنی زیادی را بدست آوردیم بعد از گل عقب‌نشینی نکردیم بلکه از میانه زمین پرس انجام دادیم و وقتی صاحب توپ می‌شدیم باید پاس‌های خوبی می‌دادیم و به بازیکنی که در موقعیت بهتر بود باید پاس می‌دادیم، هیچ تیمی نمی‌تواند 90 دقیقه کامل حریف را پرس کند. این غیر ممکن است.

وی در مورد حمایت پیشکسوتان استقلال و حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه،‌عنوان کرد: از این بابت خوشحال هستم. آمار فرهاد مجیدی را دارم و می‌دانم او برای استقلال و تیم ملی زحمت کشیده است و خوشحالم که پیشکسوتان از ما حمایت می‌کنند.

سرمربی استقلال در رابطه با عملکرد داور،خاطرنشان کرد: در ابتدا وقتی شنیدم داور هنگ کنگی است گفتم اوه اوه اما وقتی قضاوت او را دیدم این مسئله قابل تحسین بود. امیدوارم همه مثل او قضاوت کنند. این داور کیفیت بالایی داشت. در بازی رفت مقابل العین هم مشکل داوری نبود بلکه بازیکنان العین با شبیه سازی باعث شدند داور اشتباه کند.

شفر افزود: بعد از این بازی سه بازیکن مصدوم داریم و فدراسیون متوجه شرایط باشد .چون تیم ملی بازیکنانش را برای روسیه می‌خواهد ما هم بازیکنان ملی پوش را برای بازی با الریان. باید بازی با نفت لغو شود. با این شرایط نمی‌توانیم مقابل نفت بازی کنیم که بازیکنان ملی پوش ما شب قبل از بازی با نفت برسند و ما از آنها در بازی بتوانیم استفاده کنیم.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت گروه گفت: همیشه مثبت فکر می‌کنم بخصوص زمانی که به مسابقه با العین و الهلال فکر می‌کنم این گروه یکی ازقدرتمندترین و سخت‌ترین گروه‌های لیگ قهرمانان آسیاست و از دو بازی آخرمان ۴ امتیاز می‌خواهیم و می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. البته همه بازیکنان ما باید برگردند در شرایط جسمانی خوبی باشند. یک بازی با الریان و یک بازی با الهلال داریم.

همچنین: استقلال بردن پدیده را تمرین کرد

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0