Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

طنز/ چیزهایی که حسین هدایی می‌تواند برایمان بخرد!

07:33, 2015 آوریل 12
107 6

طنز و کاریکاتور > طنز - شهرام شهیدی در شهروند مطلبی درباره هدایتی ملقب به عابر بانک پرسپولیس نوشت.

از هدایتی بخواهیم همه بلیت‌های اجرای تئاتر در یک روز را بخرد تا با هجوم مردم به سالن‌های نمایش روبه‌رو شویم.

او می‌تواند تمام بلیت‌های پروازهای خارجی در روزهای نوروز را یک جا بخرد تا هیچ‌کس نتواند برود خارج و کلی ارز در کشور جمع شود.

از او بخواهیم با خرید کلیه نسخه‌های روزنامه‌های این جناح و آن جناح و دپو کردن آن در انباری هم به دعواهای جناحی پایان دهد و هم به رونق شیشه پاک‌کنی و صنعت سبزی خردکنی خدمت شایانی کرده باشد.

اگر او تمام بلیت‌های موجود رزرو سفر به فضا را بخرد ایرانی‌ها می‌توانند مادام‌العمر به فضا سفر کنند و تنها شهروندان جهان باشند که نوبت فضا رفتن را به کسی ندهند. البته عده زیادی از ایرانی‌ها الان هم با استفاده از روش‌های غیرمعمول و بد به فضا می‌روند که مورد تأیید این صفحه نیست.

از او می‌خواهیم حق پخش تمامی مسابقات لیگ برتر فوتبال را از صداوسیما و یا مستقیم از خود فدراسیون بخرد و مانع پخش آن شود که از دیدن این همه بازی بد عذاب نکشیم.

حالا که این‌طور است می‌شود اصلا حق پخش کل برنامه‌های صداوسیما را یک جا بخرد و از پخش همه برنامه‌ها جلوگیری کند که کلا نشاط و شادابی به جامعه برگردد و اعصاب تماشاگران تلویزیونی راحت بماند.

هدایتی می‌تواند همه هواپیماهای بالای ٢٥‌سال ناوگان هوایی ایران را هم بخرد و بازنشسته کند. با این کار مانع برگشت دادن هواپیماهای حجاج شده و از تنش بین دو کشور می‌کاهد.

او همچنین می‌تواند همه داروهای چینی موجود در بازار را بخرد و بریزد دور. بیمار جماعت در این دوره زمانه داروی چینی نخورد برایش بهتر است تا با خوردن داروی چینی باری بر مشکلات بیماری قبلی‌اش بیفزاید.

او می‌تواند همچنین با خرید کلیه نسخه‌های شهروند در روزهای شنبه و سه‌شنبه کاری کند همه فکر کنند ستون طنز گمشده‌ها خیلی پر مخاطب و خط‌شکن است و باعث شود ما ناز کنیم و مبلغ حق‌التحریرمان را ببریم بالا.

هدایتی باید با خرید کلیه خودروهای موجود در تهران و خارج کردن آنها از تهران یک شبه مشکل ترافیک تهران را حل کند. این طوری علاوه بر حذف یهویی ترافیک مردم هم دیگر جریمه نمی‌شوند و می‌توانند با پس‌انداز کردن پول جریمه‌شان زندگی بهتری داشته باشند.

منبع: khabaronline.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 6
ابراهیم

07:39, 2015 آوریل 12

هدایتی میتونه کل فیش های حج بخره تا هیچ کس مکه نره واون پول ها صرف ساخت مدارس وابادانی کشور گرده

امیرحسن

07:38, 2015 آوریل 12

حیف این پول که داره تو این فوتبال حروم میشه

وحيد

07:38, 2015 آوریل 12

عالى بود، مرسى

سجاد

07:37, 2015 آوریل 12

هزارتا شایدم بیشتر مثل آقای هدایتی داریم که فقط ایشون حاظر شدن به این شکل به مردم کمک کنه ، پرسپولیس حداقل 30 میلیون هوادار داره باز خدا پدر ایشون رو بیامرزه که دل این 30 میلیون رو شاد میکنه و حداقل نقدینگیشو داخل کشور خرج میکنه از کشور خارج نمیکنه من 30 سالمه و مهندس نرم افزارم بیشتر از 6 ساله دنبال کار میگردم هرچند با کارهای پروژه ای و موقت زندگیم میچرخه به هر نحوی.. اما هر وقت فرصت کنم کنار دعاهام واسه خودم واسه ایشونم دعا میکنم که خدا خیرش بده که دل 30 میلیون هموطنش رو شاد میکنه.. خدا بیشتر بهش بده ایشالا..

هاشم

07:34, 2015 آوریل 12

میتونه حقوق شما رو تا 50 سال دیگه بده که دیگه طنز ننویسی .... خوشمزه

مانی

07:34, 2015 آوریل 12

اگه راست میگه کمک کنه تا یه خونه بخرم.