Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

فاطمیون، علمداران جبهه مقاومت هستند

03:27, 2017 اكتبر 10
7 0

به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام ساسان فلاح فر، تهیه کننده مستند "روی خط آتش" در مراسم رونمایی این مستند درمیان جمع خانواده شهدا و رزمندگان فاطمیون گفت: در جبهه مقاومت رزمندگان بسیاری از جمله رزمندگان سوری، ایرانی، عراقی، افغانستانی، پاکستانی و لبنانی حضور دارند اما علمداران این جبهه مقاومت، رزمندگان فاطمیون هستند. تنها شما خانواده های شهدا نیستید که به شهدایی که در این راه تقدیم کرده اید افتخار می کنید بلکه ما هم مفتخریم که در کنار خانواده های این عزیزان حضور داریم.

وی افزود: هدف امام خمینی(ره) صدور انقلاب به همه جای جهان و ایجاد تحول بود و امروزه فاطمیون جزو مهمترین گروه هایی در دنیا هستند که این کار را انجام می دهند. فاطمیون امروزه انقلاب اسلامی را به کشورهای دیگر بخصوص به سوریه صادر می کنند. امیرالمؤمنین(ع) به این رزمندگان اطمینان کرده است که ناموسش را دستشان سپرده است و تا وقتی خود اهل بیت نخواهند اجازه دفاع به حرم به کسی داده نمی شود.

فلاح فر در ادامه تصریح کرد: وقتی صدای مظلومان سوریه درآمد، ابوحامد، شهید خاوری، فاتح و... که مجموعا 22 نفر را تشکیل می دادند برای دفاع از این مظلومان رفتند و کم کم تبدیل به لشکری شدند که تروریست ها از آنان می ترسند. تا جایی که گاهی برخی گروه های دیگر وقتی می خواهند جلو بروند از فاطمیون می خواهند که پرچمشان را گرفته و با خود ببرند تا دشمن به گمان اینکه رزمندگان فاطمیون به سراغشان می آیند ترسیده و فرار کنند. این پرچم فاطمیون مقدس است و در دنیا اثرگذار بوده است.

وی با اشاره به مهاجران افغانستانی گفت: یک زمانی عده ای در حق افغانستانی ها کم لطفی کردند ولی امروز عظمت خانواده های شهدای فاطمیون آنقدر زیاد است که می گوییم تنها افتخارمان حضور در کنار این خانواده هاست. همسر و خواهران این شهدا امروز وظیفه زینبی دارند تا این اتفاقات جبهه مقاومت به نسل بعد و فرزندان این شهدا منتقل کنند و بگویند که روزگاری در آن سوی دنیا چنین اتفاقاتی افتاد.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0