Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

فرج الله سلحشور: سرطان دارم برایم دعا کنید/ صهیونیست ها بنیانگذار سینمای امروز ایران هستند

09:14, 2015 آوریل 08
62 12

یک کارگردان سینما و تلویزیون گفت: اگر سینمای ما در مسیر خدامحوری، معناگرایی، عبرت‌آموزی و واقع نگری حرکت کند عاقبتش رستگاری خواهد بود.

ابتلا سلحشور به سرطان ریه، طیف گسترده‌ای از رسانه‌ها این بیماری و عارضه را تکذیب کرده‌اند و برخی نیز اعلام کرده‌اند که این بیماری در حد یک عفونت ریوی است. اما از روزی که مهدی سلحشور مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در پشت تریبون یکی از مجالس عزاداری حضرت زهرا (س) از مردم خواست که برای سلامتی برادرش دعا کنند، این موضوع جدی‌تر شد. تا اینکه به بهانه بررسی رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون لزوم 50 سال فعالیت در عرصه هنر دفاع مقدس و کمک مردمی به فیلم حضرت موسی (ع) و حضرت خدیجه (س)، جریان عارضه سرطان ریه را نیز جویا شدیم.

فرج الله سلحشور در پاسخ به سوالی درباره مسائل مطرح شده پیرامون بیماری ریه اش گفت: برخی رسانه‌ها پیش از این بار‌ها از من پرسیده‌اند که آیا شما سرطان دارید یا خیر؟ از آن‌جائیکه در ابتدا این عارضه در حد یک عفونت ساده ریوی بود و مراحل درمان آن سپری می‌شد، اعلام کردم که "باور نکنید که من سرطان دارم". اما حالا دیگر حقیقتاً سرطان ریه دارم و دروغ نیست که می‌گویند شیمی درمانی می‌شوم و مراحل جلوگیری از پیشرفت این غده سرطانی بدخیم توسط پزشکان دنبال می‌شود.

او در ادامه گفت: من در راه اعتلای سینمای ایران حرص زیادی خوردم، زیاد بحث کردم تا این سینما مأمنی باشد برای ترویج انقلاب اسلامی و نه اشاعه دهنده تفکرات و مبانی تفکری غرب. پزشکان اعتقاد دارند بیماری پیشرفت زیادی داشته اما مردم مسلمان ما دعا کنند ان شاءالله سلامتی حاصل خواهد شد.

سلحشور در بخش دیگری از اظهاراتش با بیان اینکه تعالیم اسلامی بنیانگذار سینمای ایران نیست، گفت: من نزدیک به سه دهه است که می‌گویم سینمای ایران عضوی از سینمای جهانی است که در جهت هالیوود و اهداف آمریکا حرکت می‌کند. به عبارت بهتر، سینماگران ما درصدد ترویج آن سینمایی هستند که خط فکری آن را هالیوود به دنیا آموزش داده است. با این اوصاف، چگونه می‌توانیم دغدغه‌های مقام معظم رهبری را محقق کنیم؟! سینمای امروز ایران سینمایی است که برخاسته از ارزش‌های اسلام و قرآن نیست و معتقدم نه تنها اسلامی نیست بلکه بنیان‌گذار آن کمپانی‌های صهیونیستی هستند.

منبع: khabaronline.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 12
علی

09:46, 2015 آوریل 08

خدایا کمکمان کن ؛با زبانمان هیچکس را ازرده نسازیم ؛بارپروردگارا ؛به بیماران شفای عاجل عنایت بفرما .

mas

09:38, 2015 آوریل 08

آفرین و درود بر مردم کهن ،مهربان و دانای ایران که برای هیچ کس بد نمی خواهد.

رضل

09:36, 2015 آوریل 08

خداوند شفای عاجل عنایت کند.

محمدرضا

09:33, 2015 آوریل 08

خداوند متعال كمك كند كه ايشان شفا ؟؟ پيدا كند

مصطفی

09:32, 2015 آوریل 08

به نام خدا .به نظر من یا نباید سیگار می کشیدی یا نباید به اون بازیگران تهمت می زدی شاید نفرینت کردن برو تا وقت هست حلالیت بگیر.که دستت بیرون نمونده ... حق الناس چیزه خوبی نیست از ما گفتن ...

رهگذر

09:31, 2015 آوریل 08

من خودم برات دعا میکنم نگران نباش

بهزاد

09:24, 2015 آوریل 08

اي كاش در طول حياتمون طوري زندگي كنيم كه مردم از سختي هايمان شاد نباشند و با شادي هايمان غمگين نشوند

رضا ایران

09:20, 2015 آوریل 08

خدا بهش سلامتی بده و به همه مریضا شفا/ امیدوارم ازش دیگه قضاوت ناصحیح نبینیم/

امیر

09:17, 2015 آوریل 08

خدا شفا بده ثانیا حلالیت بطلب از دل هایی که بر اثر گفتارت آزرده شدن

رضا

09:17, 2015 آوریل 08

سلحشور جان ایشالله خوب میشی..اما توبه کن

ali

09:16, 2015 آوریل 08

کاش ایشون نظرهای مردم رو می خوند کاش

هومن

09:15, 2015 آوریل 08

در دين مبين اسلام تهمت و افترا زدن از گناهان كبيره است و رنجي عظيم در دنيا و آخرت به همراه دارد. خداوند از تقصيراتمان بگذرد و مرگ را بر ما ساده و گوارا گرداند