Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

فرماندار اردکان:محور برنامه‌ های دهه فجر،وحدت‌آفرینی و تقویت همدلی باشد

05:41, 2018 ژانویه 14
11 0

به گزارش ایرنا هادی مقیمی عصر شنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر لزوم وحدت‌آفرینی در جامعه برای برون‌رفت از مشکلات و ایجاد همدلی در بین مردم تأکید کرد.

وی انقلاب اسلامی را حاصل فداکاری مردم از سال 42 و اهدای خون جوانان این مرز و بوم و شکنجه‌ها و تبعیدهای افراد تأثیرگذار در انقلاب به رهبری امام خمینی(‌ره) دانست.

فرماندار اردکان تصریح کرد: وظیفه امروز ماست که انقلاب اسلامی و مناسبت‌های ملی و مذهبی مرتبط با آن را گرامی بداریم.

وی با بیان این‌که چند دهه از وقوع انقلاب اسلامی سپری شده، تبیین و تشریح دستاوردها و خدمات نظام و انقلاب به نسل‌های جدید را ضروری دانست و افزود: در دولت‌های مختلف خدمات شایانی به کشور ارائه شده است و نمود این تلاش‌ها را در توسعه شهرها و روستاها به وضوح می‌توان ملاحظه کرد.

فرماندار اردکان وحدت کلمه را رمز موفقیت در همه عرصه‌ها دانست و با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: امروز بیش از هر زمانی به وحدت و همدلی در جامعه نیازمندیم و لازم است راهپیمایی 22 بهمن و برنامه‌های دهه فجر تجلی وحدت در بین آحاد جامعه باشد.

مقیمی لزوم تقویت مشارکت مردمی در برنامه‌ها را یادآور شد و گفت: این پیروزی بزرگ در سایه مشارکت مردم از همه سلایق و گروه‌ها به‌وجود آمده و باید از ظرفیت همه گروه‌های اجتماعی و سیاسی، اقلیت‌های مذهبی و... در اجرای برنامه‌ها استفاده شود.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست حرکت اخیر مردم در راستای محکومیت ناآرامی‌های اخیر کشور را ستود و گفت: بصیرت مردم و رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری بار دیگر نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.

سعید زارع گفت: دشمن برای مناسبت‌هایی مانند 22 بهمن نیز برنامه‌ریزی کرده است و ما وظیفه داریم وحدت و انسجام ملی را بیش از پیش به نمایش بگذاریم.

مسئول ستاد دهه فجر استان با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر افزود: در فرهنگ عامه، عدد 40 به‌عنوان نماد تکامل و تعالی شناخته می‌شود و در برنامه‌های سال آتی باید برنامه‌ها با خلاقیت و نوآوری بیش‌تری به اجرا گذاشته شود.

وی گفت: مشارکت آگاهانه و خودخواسته مردم در راهپیمایی و برنامه‌های بزرگداشت پیروزی انقلاب، ماهیت کاملاً مردمی این انقلاب را نشان می‌دهد و در هیچ‌کجای دنیا نظیر چنین اتفاقی وجود ندارد.

زارع با اشاره به برخی تحرکات، تأکید کرد: باید دقت شود عمل و رفتار ما موجب موج‌سواری دشمنان نشود و همه در جهت تقویت وحدت و انسجام ملی قدم بردارند.

اردکان 98 هزار نفر جمعیت دارد و مرکز آن در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع است.

همچنین: 19 کمیته ویژه برنامه های دهه فجر چابهار را اجرا می کنند

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0