Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

لابی‌گری در مجلس بازی کردن با حق مردم است

08:41, 2018 مارس 13
6 0

محمدرضا صباغیان با بیان اینکه یکی از آسیب‌هایی که در کشور وجود دارد این است که افراد برخی موضوعات را از آنچه هست بیشتر نمایان می‌کنند اظهار داشت: گاهی برخی در انعکاس عملکرد خود به گونه‌ای عمل می‌کنند که حتی شاید مردم به اشتباه هم بیفتند و به نوعی کار‌های واقعی که مورد نیاز مردم است پیگیری نشود.

نماینده وسیع‌ترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس اضافه کرد: برخی آنقدر به نمایش کارهایشان می‌پردازند که شاید نیاز‌های مردم را فراموش کنند که چه دغدغه‌هایی دارند و هدف آن‌ها از انتخاب فرد چه بوده است.

وی با طرح این سوال که چرا امروزه آمار طلاق، اعتیاد، زندانیان و ... افزایش پیدا کرده است خاطرنشان کرد: بسیاری از مسئولان از جمله نمایندگان در کشور به رسانه‌ای کردن مسائلی مثل حضور در افتتاحیه‌ها، نمایشگاه‌ها و ... می‌پردازند که متاسفانه سبب شده اولویت‌های اصلی تحت شعاع قرار گیرد و حتی مردم نیز به فکر بیفتند که نمایندگان در حال فعالیت و کار‌های مؤثر برای آن‌ها هستند.

صباغیان با بیان اینکه در تمام فعالیت‌هایی که تاکنون داشتم سعی کردم که در مسائل کاری نگاه سیاسی نداشته باشم گفت: در مجلس سعی دارم هر چه که به حق و عدالت است را بپذیرم، هرچند که مخالفین بسیاری داشته باشد.

همچنین: روحانیون از بازگو کردن مسائل بدون سند پرهیز کنند

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0