Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

مدرسه‌ای که زیر آب رفت

03:53, 2018 اوت 13
8 0
مدرسه‌ای که زیر آب رفت

حبیب‌الله خجسته‌پوردر جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: مدرسه روستای گوشه به زیر آب سد مروک رفت که قرار بود شرکت آب منطقه‌ای اقدام به ساخت مدرسه‌ای دیگر در این روستا کند اما تا به حال کار خاصی انجام نداده است.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز نیز مدیرعامل این شرکت حضور نیافته و این نشان دهنده این است که حرفی برای گفتن نداشته و قطعاً امروز وی احضار شده و باید پاسخگو باشد.

خجسته‌پور بیان کرد: مدیری که توانایی عمل به قول خود را ندارد نباید ابتدا حرفی بزند وگرنه باید پاسخگو باشد. قطعاً برخورد لازم با وی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان درخصوص تغییر کاربری بخشی از فضاهای آموزشی گفت: این موارد باید مورد بررسی قرار گیرند که در مورد تغییر کاربری فضاهای بیرانشهر برای اینکه بخشی از ساختمان‌ها است از قانون مستفاد نمی‌شود.

وی در رابطه با تأسیس مدرسه شبانه‌روزی برای بروجرد و بیرانشهر بیان کرد: قبل از هر اقدامی باید مدارس شبانه‌روزی موجود را بررسی کنیم چراکه به نظر می‌رسد استقبال اولیا از این مدارس کمتر شده و با حداقل دانش‌آموز فعالیت می‌کنند.

خجسته‌پور با بیان اینکه باید به دنبال بهره‌وری باشیم، افزود: رویکرد ما باید تعطیلی مدارس با زیر نورم دانش‌آموز و جایگزینی آن با مدارس شبانه‌روزی باشد نه اینکه هر دو را داشته باشیم.

منبع: safireaflak.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0