Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

مراکز چند رسانه ای دانشگاه پیام نور راه اندازی شد

08:01, 2019 ژانویه 13
20 0
مراکز چند رسانه ای دانشگاه پیام نور راه اندازی شد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه پیام نور، سید جواد مقدسی گفت: این دو مرکز با هدف توسعه مهارت افزایی مخاطبان بالای دیپلم و همچنین درآمدزایی در خرم آباد لرستان و رامهرمز خوزستان راه اندازی شد.

مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور با اشاره به شعار این دانشگاه مبنی بر «آموزش برای همه، همه وقت و همه جا» افزود: دانشگاه پیام نور در رویکردی جدید امکانات آموزشی و مهارتی را نه تنها برای دانشجویان خود بلکه برای تمامی علاقه مندان به یادگیری دروس مهارتی فراهم می کند.

وی افزود: بر این اساس مراکز آموزش های آزاد دانشگاه پیام نور پس از فراهم سازی زیرساخت های لازم، به زودی در سراسر کشور راه اندازی شده و دانش پذیران این مراکز به راحتی می توانند علوم و مهارت های مورد علاقه خود را بیاموزند.

مقدسی اظهار کرد: دفاتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور هم اکنون در تمامی مراکز و واحدها با هدف درآمدزایی فعال هستند و با راه اندازی مراکز مستقل ویژه آموزش های آزاد، دانشگاه به شکلی هدفمند تر در جهت توسعه مهارت و همچنین درآمدزایی گام برمی دارد.

وی از ارزیابی دانشگاه پیام نور در میزان جذب دانش پذیر و همچنین درآمدزایی خبر داد و گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته از شهریور 96 تا شهریور 97، دانشگاه های پیام نور استان های تهران، آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0