Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

معلم البرزی رتبه نخست جشنواره ریاضی کشور را کسب کرد

12:15, 2018 اوت 12
6 0
معلم البرزی رتبه نخست جشنواره ریاضی کشور را کسب کرد

خسرو ساکی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مرحله کشوری چهاردهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر به میزیانی استان اصفهان برگزار شد که معلم ریاضی شهرستان ساوجبلاغ در آن برای البرز افتخار آفرینی کرد.

وی اظهارداشت: در مرحله کشوری حدود 100 نفر از برگزیدگان بخش های حضوری، غیر حضوری، فراخوان تجارب مرتبط با تدریس و تجارب موفق و برتر شرکت کردند.

وی یادآورشد: جشنواره الگوهای برتر تدریس ازجمله فعالیتهای گروههای آموزشی دوره متوسطه است که هر سال در دو بخش حضوری و مقاله نویسی تا سطح کشوری برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این جشنواره در راستای اجرای راهکار 7-11 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر توسعه زمینه پژوهشگری و افزایش حرفه ای معلمان و انتقال تجارب و دستاورد های علمی و ایجاد فرصت های باز آموزی مستمر علمی ، تحقیقاتی و مطالعاتی به اجرا در می آید.

ساکی اضافه کرد: توسعه مشارکت کارکنان و دانش آموزان در مدرسه ، توانمند سازی کارکنان و دانش مدیریتی مدیران در مقابله با چالش های موجود در واحد های آموزشی را از جمله بخش های اصلاح شده بخش نامه این جشنواره کشوری را نسبت به سال قبل تشکیل می دهد.

وی بیان داشت: این جشنواره در فرآیند یاددهی و یادگیری نقش مهی دارد که انتظار می رود فرهنگیان فعال در دوره متوسطه مشارکت مطلوب در اجرای آن داشته باشند.

وی هدف از برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس را اشاعه تجارب برتر در میان معلمان، اثربخشی روش های تدریس و تعمیق یادگیری دانش آموزان به منظور کیفیت فرآیند آموزش ، یادگیری و فراهم آوردن زمینه های اجرایی توسعه مهارت های حرفه ای معلمان ذکر کرد.

وی ادامه داد: در مرحله استانی چهاردهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس 14 اثر منتخب از نواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش البرز مورد ارزیابی داوران قرار گرفت که یک اثر برتر شناخته شد و به مرحله کشوری راه یافت.

همچنین: معلم کرمانشاهی مقام سوم جشنواره همیار مشاور کشور را کسب کرد

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0