Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

مهرداد میناوند: تیم ملی توان صعود به مرحله بعد را دارد

06:06, 2017 دسامبر 05
5 0

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به قرعه تیم ملی خوش بین هستم و به نظر من توان صعود از گروه را داریم. مهرداد میناوند در گفت وگویی در مشهد اظهار کرد: ابتد...

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به قرعه تیم ملی خوش بین هستم و به نظر من توان صعود از گروه را داریم.

مهرداد میناوند در گفت وگویی در مشهد اظهار کرد: ابتدا دوست دارم در مورد حضورم در مشهد صحبت کنم، هرکدام از ما نسبت به جامعه و کشوری که در آن زندگی می کنیم مسئول هستیم، خیلی دوست داشتم برای جشن گرفتن اتفاقات خوب کنار هم جمع می شدیم نه برای همدردی با مردم زلزله زده کرمانشاه، با پیشنهاد خانواده نوروزی تصمیم گرفتیم پیراهن هادی که منقش به نام امام رضا(ع) هست را برای کمک به مردم زلزله زده بفروشیم، با تمام مشغله ای که داشتم وظیفه دانستم تا در این امر شرکت کنم، در ابتدا احساساتی بودیم اما حالا که چند هفته از زلزله گذشته و هنوز مردم پیگیر هستند احساس خوبی دارم و تا موقعی که هموطنان ما در کرمانشاه سقف و سرپناه نداشته باشند فکر ما راحت نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: خدا می داند اهل تملق و چاپلوسی نیستم و قصد ندارم به بازیکنان تیم ملی روحیه بدهم ولی من بعد از قرعه کشی خیلی خوشحال بودم. درست است گروه ما سخت است ولی با این بازی های بزرگ است که نگاه دنیا به فوتبال ما معطوف می شود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص آماده سازی تیم ملی ادامه داد: در بخش تدارکات هم می توانیم حتی با تیم های بزرگی چون هلند و ایتالیا بازی کنیم که حذف شدند البته کیروش صلاح تیم ملی را بهتر می داند، باید بدانیم فوتبال چقدر در بالا بردن غرور ملی موثر است. باید کار کنیم مثل این چند سال اخیر به عنوان یک فوتبالیست برای تیم ملی شانس صعود قائل هستم.

لژیونر سابق فوتبال ایران گفت: تجربه روزهای سخت که در آن کارهای بزرگ انجام دادیم را داریم اما اگر از جام جهانی هم حذف شویم اتفاق خاصی رخ نداده است چون دو تیم خوب و قدرتمند در گروه ما حضور دارند ولی مراکش تا حدود زیادی هم سطح ما است.

میناوند راجع به صحبت های روزهای اخیر افزود: چهار سال پیش هم زیاد حرف می زدند و می گفتند مسی در بازی مقابل ایران می تواند آقای گل شود ولی همه دیدند چه نمایش قابل قبولی داشتیم و اگر پنالتی به نفع تیم ملی اعلام می شد شرایط بازی به کلی فرق می کرد و اتفاقات دیگری رقم می خورد، همچنان می گویم یک ایرانی هستم و امیدوار به صعود هرچند که پول خرج کردن و برگزاری بازی های تدارکاتی خوب اقدام مهمی است که می توانیم انجام دهیم، فدراسیون هم به قدر کافی پول دارد تا تدارک مناسب تیم ملی را ببیند.

پیشکسوت پرسپولیس متذکر شد: شوخ ترین مردم دنیا هستیم ولی مطمئنا باید ترس را کنار بگذاریم چون توانمندی کافی را داریم و در هر پست سه بازیکن خوب و از همه مهمتر یک مربی خوب و کار بلد داریم.

همچنین: 24 بازیکن به تیم ملی فوتبال دعوت شدند

منبع: arteshesorkh.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0