Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون 96 تمدید شد

10:08, 2017 ژوئیه 16
7 0
مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون 96 تمدید شد

حسین توکلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ 24 تیرماه 96 برای اعلام سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی اقدام نکرده اند، ترتیبی اتحاذ شده است که این داوطلبان تا روز سه شنبه 27 تیرماه 96 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

وی افزود: دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال جاری لازم است پس از دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی از سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری مربوطه به وزارت آموزش و پرورش و ثبت آن در سایت سازمان سنجش، نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش ادامه داد: داوطلبان در صورت عدم ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق خود باید به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: منحصرا مواردی که از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا پایان روز دوشنبه 2 مردادماه 96 به سازمان سنجش واصل شود، اعمال خواهد شد.

وی یادآور شد: ضمنا عدم اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان مذکور در سایت سازمان سنجش در مهلت مقرر شده، موجب عدم اعمال سوابق تحصیلی افراد در نمره کل نهایی آنها می شود.

توکلی اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم (دیپلم) نیز شرکت کرده اند، می توانند با توجه به توضیخات داده شده، برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام کنند.

همچنین: انتشار کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ در دهه دوم خردادماه

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0