Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

نکیسا: پرسپولیس اگر مثل استقلال بازی نکند الدحیل ر ..

06:58, 2018 سپتامبر 16
4 0

نکیسا: پرسپولیس اگر مثل استقلال بازی نکند الدحیل را شکست می دهد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل الدحیل خیلی دور از دسترس نیست و شاگردان برانکو اگر هوشمندانه بازی کنند می توانند این تیم را شکست دهند. نیما نکیس...

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل الدحیل خیلی دور از دسترس نیست و شاگردان برانکو اگر هوشمندانه بازی کنند می توانند این تیم را شکست دهند.

نیما نکیسا در گفت وگویی در خصوص شرایط این روز های تیم فوتبال پرسپولیس و بازی این تیم با الدحیل در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهارداشت: به نظرم می شود با حمایت هواداران الدحیل را تحت فشار گذاشت و با استفاده از امتیاز میزبانی آنها را در آزادی شکست داد.

وی افزود: پیروزی در این بازی خیلی دور از دسترس نیست و شاگردان برانکو اگر هوشمندانه بازی کنند می توانند الدحیل را شکست دهند. به نظرم کاری که استقلال در آزادی کرد را پرسپولیس نباید انجام دهد. استقلال در بازی با السد خیلی بی محابا حمله کرد و روی ضدحملات ضربه بدی خورد اما پرسپولیس باید با هوشیاری بیشتری بازی کند و با آرامش کار خود را دنبال کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه پیروزی این تیم در بازی با نساجی تا چه اندازه در روحیه پرسپولیسی ها برای این بازی تاثیر داشته، تصریح کرد: فکر نمی کنم تاثیر زیادی در روحیه بازیکنان پرسپولیس داشته باشد. نساجی تازه به لیگ برتر آمده و هنوز خود را در لیگ پیدا نکرده و پیروزی مقابل آن ها نمی تواند تاثیر زیادی در روحیه بازیکنان پرسپولیس برای بازی با تیم قدرتمندی مثل الدحیل داشته باشد.

منبع: arteshesorkh.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0