Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

واژگونی خودرو در آزاد راه کرج- قزوین یک کشته و ۳ نفرمصدوم داشت

08:43, 2018 مارس 13
5 0

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، دکتر مهرداد بابایی شامگاه اظهار داشت: این حادثه در خط شمالی آزاد راه کرج- قزوین و در محدوده کوهسار ساوجبلاغ رخ داد.

وی با اشاره به اینکه یکی از کارکنان اورژانس البرز در روز غیر کاری خود و حین عبور از آزاد راه کرج- قزوین متوجه این حادثه شد، افزود: این تکنسین اورژانس بلافاصله خود را به محل حادثه می رساند وسپس به اورژانس البرز محل حادثه را اطلاع داد.

این مسئول خاطر نشان کرد: یک فروندبالگرد و4 دستگاه آمبولانس اورژانس البرز به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: یکی از مصدومان حادثه زن 25 ساله ای بود با کاهش هوشیاری و ضعیف شدن علایم حیاتی درخواست اعزام وی توسط بالگرد اورژانس به مرکز اعلام شد ضمن آنکه 3 مصدوم دیگر نیز نیازمند انتقال به مرکز درمانی بودند.

وی ادامه داد: این مصدوم توسط تکنسین های اعزامی حین انجام عملیات احیای قلبی تنفسی، بلافاصله به نزدیکترین پد بالگرد واقع در خط جنوبی آزاد راه کرج- قزوین، محدوده تکتا، منتقل شده و سپس با ادامه عملیات احیا و ارائه مراقبت های ویژه، در کمترین زمان ممکن توسط بالگرد اورژانس البرز به بیمارستان فوق تخصصی البرز منتقل شد که 2 ساعت پس از انتقال به این مرکز درمانی به علت شدت صدمات وارده جان خود را از دست داد .

بابایی گفت:سه مصدوم دیگر یک زن 20 ساله و 2 مرد 20 و 26 ساله بودند، ضمن دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی توسط 3 دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در شهرستان ساوجبلاغ منتقل شدند.

ماهانه بر اثر تصادف در راه های استان البرز حدود 80 نفر مصدوم و تعدادی جان خود را از دست می دهند.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0