Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

پشت پرده سریال "فوق سری"/ دهقان نسب: نمی دانستیم قرار است نوروز پخش شودو گرنه طنزش را بیشتر می کردیم

09:10, 2015 آوریل 04
63 3

حبیب دهقان نسب بازیگر سریال «فوق سری» اعلام کرد که اگر می‌دانستند این اثر قرارست نوروز پخش شود میزان طنز آن را بالاتر می‌بردند.

حبیب دهقان نسب درباره ایفای نقش سرهنگ احمد نادری در سریال «فوق سری» گفت: من در سریال با همراهی مهدی فخیم‌زاده که نقش سرهنگ نصرالهی را داشت، درصدد کشف یک باند مواد مخدر بودیم و در نهایت هم موفق شدیم این ماموریت را به انجام برسانیم. این دو شخصیت اصلی از کودکی با هم بزرگ و وارد نیروی انتظامی شده‌اند و رابطه عمیقی با هم داشتند.

او ادامه داد: این کار ابتدا قرار نبود برای نوروز ساخته شود اما سرانجام در این مناسبت پخش شد. در همه آثار فخیم‌زاده رگه‌های طنزی هم وجود دارد و این کار پلیسی هم از این قاعده مستثنی نبود و ما بعد از اینکه فهمیدیم کار در این ایام پخش می‌شود دوز طنز کار را بالا بردیم.

این بازیگر که پنجمین همکاری خود با این کارگردان را پشت سر گذاشته است، یادآور شد: در «خواب و بیدار» هم نقش سرهنگ پلیس را داشتم و «فوق سری» دومین تجربه من در این زمینه است. البته این دو شخصیت فقط در درجه سرهنگی با هم یکی بودند اما پردازش متفاوتی داشتند.

دهقان نسب گفت: این سریال قبلا به این دلیل «قورباغه و قناری» نام داشت که کنایه طنزی به دو شخصیت مثبت و منفی که فخیم‌زاده بازی می‌کرد داشته باشد. عنوان «فوق سری» هم به ماموریت خاصی که این دو سرهنگ دارند برمی‌گشت.

بازیگر «فوق سری» درباره ایفای نقش یک کاراکتر پلیس که صحنه‌های اکشنی بازی می‌کند، گفت: آقایان صادقی و فخیم‌زاده در بخش‌هایی از کار بدل داشتند اما من کارم آنگونه نبود که نیازی به بدل داشته باشد. به هرحال هر بازیگری تا جایی که توانایی فیزیکی‌اش اجازه دهد، کارها را خودش انجام می‌دهد اما اگر فعالیت‌های خطرناکی باشد، طبیعتا از بدل استفاده خواهد شد تا خدایی نکرده خطری متوجه بازیگر نشود.

او در پایان گفت: مخاطبان خاطره خوش تماشای آثار فخیم‌زاده همچون «خواب و بیدار» را دارند و در «فوق سری» نیز این خاطره خوب تکرار شد.

منبع: khabaronline.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 3
میر حبیب

09:13, 2015 آوریل 04

نخیر جناب دهقان نسب؛تکرار نشد

مرتضی

09:12, 2015 آوریل 04

من همه قسمت هاشو دیدم. خیلی خوشم اومد. خسته نباشید.

حق شناس

09:11, 2015 آوریل 04

دست مریزاد به عوامل سریال که شب عید،خنده ای به لب ما نشاندید.