Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

پیشرفت پروژه پل گلشهر زنجان به 25 درصد می رسد

04:19, 2018 اوت 13
9 0
پیشرفت پروژه پل گلشهر زنجان به 25 درصد می رسد

به گزارش ایرنا، ناصر احمدصفا شامگاه یکشنبه در جریان بازدید خبرنگاران از عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح گلشهر افزود: این تقاطع با 720 متر طول و 21 متر عرض در انتهای اتوبان 22 بهمن و ورودی گلشهر احداث می شود.

وی یادآورشد: با بهره برداری از این پل علاوه بر روان سازی تردد، گره های ترافیکی هم باز می شود و مسائل ایمنی در رفت آمد خودروها افزایش می یابد.

احمدصفا اظهار داشت: متناسب با زمان صرف شده و پیشرفت 25 درصدی به دست آمده، امید می رود این تقاطع تا موعد مقرر در خرداد سال آتی به بهره برداری برسد.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری زنجان گفت: این تقاطع به گونه ای طراحی شده است که در صورت نیاز، قابلیت افزایش روگذر یا زیر گذر را هم دارد.

وی خاطرنشان کرد: پیش از اجرای این پروژه مطالعات ترافیکی برای بررسی میزان و مسیر ترددها انجام شد که مسیر شرق به غرب بیشترین تردد را داشت از همین رو پل هم در همین مسیر پیش بینی شد.

احمدصفا ادامه داد: مسائل مربوط به معارضان محلی، درخت، گاز، مخابرات و دیگر سیستم های خدماتی در دست پیگیری است و به زودی مرتفع خواهد شد.

عملیات اجرایی این تقاطع در 10 خرداد سال 97 با پیش بینی اعتبار 24 میلیارد ریال آغاز شد و شهردار زنجان وعده بهره برداری از آن طی یک سال آتی را داد.

تقاطع غیر همسطح گلشهر زنجان در انتهای اتوبان 22 بهمن، ورودی گلشهر در دست احداث است.

همچنین: ساختمان جدید موزه خوی 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0