Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

چگونه از سلامت باتری آی‌فون مطمئن شویم؟

06:00, 2018 ژانویه 14
10 0

آی تی رسان: حالا که اپل با صراحت موضوع کند شدن آی‌فون‌های قدیمی و ارتباط این موضوع با سلامت باتری را تایید کرده و در صورت لزوم باتری‌های معیوب را تعویض می‌کند، بهترین زمان برای بررسی باتری گوشی آی‌فون خودتان است. این کار را می‌توانید به وسیله تعدادی از برنامه‌های رایگان فروشگاه اپ‌استور یا از طریق خود iOS انجام دهید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آیا درباره وضعیت سلامت باتری گوشی خود نگران هستید و می‌خواهید بدانید که به درستی کار می‌کند یا نه؟ Battery Care می‌تواند به شما کمک کند. این اپلیکیشن یکی از بهترین برنامه‌ها درباره باتری است و امکانات زیادی دارد. Battery Care را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

اگر احساس می‌کنید که باتری آی‌فون شما به سرعت خالی می‌شود و دلیلش را نمی‌دانید، Battery Life را نصب کنید. با استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانید مشکلات باتری آی‌فون خودتان را پیدا کنید. Battery Life را از اینجا دانلود کنید.

که می‌گوید: باتری آی‌فون شما نیاز است که سرویس شود. اگر این هشدار را نمی‌بینید یعنی این که وضعیت باتری فعلا خوب است و بهتر است اجازه بدهید به کارش ادامه دهد.

اگر باتری آی‌فون شما مشکل دارد، بهتر است که به نزدیک‌ترین فروشگاه اپل رفته و دستگاه خودتان را تحویل بدهید تا آن را برای‌تان سرویس کنند.

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0