Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

چگونه نوتیفیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی را غیرفعال کنیم؟ +تصاویر

08:55, 2018 آوریل 17
17 0

توئیتر در قیاس با سایر شبکه‌های اجتماعی، گزینه‌های زیادی از غیرفعال کردن اعلان‌ها را پیش رویتان قرار می‌دهد. برای این کار، پس از آن که وارد حساب توئیترتان شدید ابتدا به برگه اعلان‌ها بروید و روی علامت چرخ دنده‌ای که در پایین صفحه فرار دارد کلیک کنید. صفحه‌ای از گزینه‌های متعدد پیش رویتان باز می‌شود، در ادامه با کلیک بر روی فیلترهای پیشرفته می‌توانید اعلان‌هایی را از افرادی که دنبال نکرده اید، از شما پیروی نمی‌کنند، با یک حساب جدید، که دارای یک عکس نمایه پیش‌فرض و غیره هستند، را خاموش کنید.

اما در مورد اینستاگرام برای آنکه اعلان‌ها را بتوانید غیرفعال کنید یک روش ساده وجود دارد. پس از کلیک روی آیکون اینستاگرام، به قسمت پروفایل رفته روی سه نقطه عمودی سمت راست ضربه بزنید. با لمس گزینه نوتیفیکیشن صفحه‌ای باز می‌شود که به شما امکان لغو و غبیر فعال کردن افراد منتخبتان را می‌دهد.

این پیام رسان بومی همچون سایر پیام رسان‌ها قابلیت غیرفعال کردن اعلان ها را دارد. برای انجام این کار به قسمت setting رفته، گزینه نوتیفیکیشن را انتخاب کنید، صفحه‌ای با امکان انتخاب چند گزینه برایتان باز می‌شود، گزینه نوتیفیکیشن را غیر فعال کنید.

همچنین: مجله عکس: (تصاویر) “باربی” کجا طراحی می‌شود؟

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0