Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

۱۰ میلیارد ریال برای ساختمان فناوری هرمزگان هزینه شد

11:51, 2018 آوریل 17
6 0

علی فتا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال نیز 3 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل عملیات تعمیر این ساختمان هزینه می شود.

وی ادامه داد: سال 95 با توجه به محدودیت‌های فضای فیزیکی و آزمایشگاهی پارک علم و فناوری هرمزگان، ساختمان قدیمی دانشگاه هرمزگان واقع در خیابان آیت الله غفاری برای استقرار واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان تملک شد.

وی ابراز داشت: این ساختمان فضایی به مساحت 4 هزار و 500 متر در اختیار شرکت های دانش بنیان و فعالیت های آزمایشگاهی و فناورانه پارک علم و فناوری قرار می دهد.

رییس پارک علم و فناوری هرمزگان وعده بهره برداری از این ساختمان را برای بهمن سال 96 داده بود که محقق نشد و در مصاحبه امروز خود با خبرنگار ایرنا زمان بهره برداری از این ساختمان را تا 3 ماه آینده اعلام کرد.

فتا یاد آور شد: ساختمان فناوری هرمزگان مشکل اعتباری ندارد و شهرداری و سازمان نظامی مهندسی باید آنرا از نظر استحکام سازه بنا و سایر قانون های ساخت و ساز بنا مورد بررسی قرار دهند.

رییس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: با راه اندازی برج فناوری، 88 شرکت دانش بنیان و مراکز رشد جامع پارک علم و فناوری هرمزگان، مواد و تجهیزهای پزشکی، فناوری دریایی و مرکز نوآوری و شکوفایی در آن مستقر می شوند.

همچنین: 8 میلیارد ریال برای رفع نواقص کشتارگاه دام اختصاص یافت

منبع: titreno.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0