Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

10 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در قصرشیرین کشف شد

10:36, 2019 ژانویه 13
53 0
10 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در قصرشیرین کشف شد

سرهنگ عنایت فلاحی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: همسو با اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا ، ماموران انتظامی قصرشیرین و ناحیه مقاومت سپاه ، در حین انجام عملیات گشت زنی موفق به کشف و ضبط این میزان قاچاق سوخت در شهرستان مرزی قصرشیرین شدند که سودجویان قصد عرضه خارج از شبکه آن را داشتند.

وی بیان کرد: این میزان سوخت ازسطح یکی از محله های شهری کشف شد که در این خصوص نیز 2 دستگاه خودروی نیسان حامل سوخت و 10 دستگاه موتور سیکلت توقیف و 300 گالن حمل سوخت و 30 دستگاه تانکر نیز ضبط شد.

فرمانده انتظامی قصرشیرین افزود: سوخت های کشف شده به شرکت فرآورده های نفتی تحویل شد.

این مقام انتظامی از اقشار مختلف مردم خواست با هدف تامین و گسترش امنیت ، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 442 درصد افزایش کشفیات سوخت نسبت به مدت مشابه سال قبل را داشتیم که این نشان از مقابله قاطع با عرضه خارج از شبکه مشتقات سوختی است.

حشمت اله فلاحی افزود: کشفیات امروز طی عملیات گشت زنی از سوی نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت سپاه کشف شده است.

وی اظهار داشت: قاچاق سوخت در این شهرستان مرزی به دلیل کاهش قیمت داخلی آن به نسبت کشور‌های منطقه و نیز افزایش نرخ ارز اتفاق می افتد.

وی ادامه داد: موقعیت جغرافیایی مرز پرویزخان به دلیل قرار گرفتن در دشت به گونه‌ای است که سبب می‌شود افراد سودجو و فرصت‌ طلب اقدام به قاچاق ‌کنند.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق 186 کیلومتر مرز دارد که در امتداد این مرز ، 2 معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد که مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این 2 مرز انجام می شود.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0