Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

17 مدرسه بروجرد در طرح هجرت بازسازی و رنگ آمیزی می شوند

06:15, 2017 ژوئیه 16
7 0
17 مدرسه بروجرد در طرح هجرت بازسازی و رنگ آمیزی می شوند

به گزارش سفیر افلاک "احمد کاووسی" مسئول بسیج دانش آموزی بروجرد گفت: برنامه طرح هجرت در ایام تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان در مدارس برگزار می شود که در اجرای این طرح هر یک از دانش آموزان با توجه به مهارت و توانایی که دارند در بازسازی و رنگ آمیزی مدارس اقدام می کنند.

وی اضافه کرد: امسال 17 مدرسه تعمیر، بازسازی و رنگ آمیزی می شوند که برای اجرای این کار قرار است 170 دانش آموز شرکت کنند که دیوار نویسی مدارس با حضور 50 دانش آموز دختر مقطع متوسطه و کارهای تعمیرات میز و نیمکت مدارس و بازسازی ها با حضور 120 دانش آموز پسر مقطع متوسطه دوم انجام می شود.

کاووسی اظهار داشت: طرح هجرت برنامه ای 10 روزه است و همه ساله با استقبال دانش آموزان همراه است که این برنامه در اشترینان و با حضور 80 دانش آموز اجرا خواهد شد.

به گفته وی یکی از مهمترین اهداف برگزاری طرح هجرت مهارت افزایی دانش آموزان است که دانش آموزان علاوه بر کسب مهارت های لازم، مسئولیت پذیر می شوند.

مسئول بسیج دانش آموزی بروجرد تصریح کرد: این برنامه در اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود و دانش آموزان با حضور در کارهای گروهی در واقع می توانند خود را برای آینده آماده کنند.

منبع: safireaflak.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0