Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

18 مصدوم واژگونی مینی بوس در گنبد هنوز بستری هستند

06:19, 2018 ژوئیه 07
6 0
18 مصدوم واژگونی مینی بوس در گنبد هنوز بستری هستند

دکتر محمدعلی حدادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درحادثه واژگونی مینی بوس که عصر روز گذشته (جمعه) رخ داد، در مجموع 33 مصدوم توسط نیروهای اورژانس 115، جمعیت هلال احمر و برخی خودروهای شخصی به این بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: از این تعداد مصدوم که بیشتر در گروه سنی نوجوان و جوان بودند، یک دختر نوجوان به علت شدت جراحات وارده فوت کرده و بقیه مصدومان نیز که از ناحیه سر، دست و پا دچار شکستگی شده بودند، به بیمارستان شهید مطهری منتقل شدند.

حدادی اضافه کرد: از 32 مصدوم این حادثه تاکنون 14 نفر ترخیص شده اند و 18 نفر دیگر شامل 10 آقا و 8 خانم همچنان در این بیمارستان بستری هستند که وضعیت عمومی آنان مساعد است.

سرگرد محمد رخشانی فرمانده پلیس راه آزادشهر و رامیان در خصوص علت حادثه و چرایی سوار کردن بیش از ظرفیت خودرو توسط راننده مینی بوس، گفت: تجاوز از سرعت مطمئنه و ناتوانی در کنترل خودرو علت این حادثه بوده است.

وی افزود: سوار کردن بیش از ظرفیت تخلف است و این خودرو به دلیل حرکت در مسیر روستایی بین سلاق غایب - تاتار که پلیس نیز در آن قسمت حضور نداشته، اقدام به سوار کردن بیش از ظرفیت نموده است.

همچنین: واژگونی خودرو در زیرکوه یک کشته و 2 مجروح برجا گذاشت

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0