Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

6 دوپهلو؛ همدردی یا آماده سازی ذهن برای پایان فصل؟

08:49, 2019 ژانویه 13
20 0

6 دوپهلو؛ همدردی یا آماده سازی ذهن برای پایان فصل؟

چند روزی است از بازی ایران و یمن گذشته و 6 نشان دادن طارمی هم همدردی او با سعید عزت اللهی مصدوم عنوان شده است. اما هنوز خیلی ها این موضوع را باور نکرده اند و ...

چند روزی است از بازی ایران و یمن گذشته و 6 نشان دادن طارمی هم همدردی او با سعید عزت اللهی مصدوم عنوان شده است. اما هنوز خیلی ها این موضوع را باور نکرده اند و اعتقاد دارند طارمی دارد به این شکل زمینه بازگشت خود به پرسپولیس را در آخر فصل فراهم می کند.

واکنش هواداران پرسپولیس به خبر بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس چندان عجیب نبود. آنها از بازگشت بازیکنی که با سهل انگاری خودش پرسپولیس را با مشکل بزرگ یارگیری مواجه کرده بود و بعد از پایان محرومیتش بدون درنظرگرفتن شرایط پیش آمده درخواست جدایی داد، ناراحت شدند و این ناراحتی اصلا عجیب به نظر نرسید. این درحالی است که شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت وی در پایان فصل به گوش می رسد. واکنش طارمی بعد از گلزنی مقابل تیم ملی یمن در جام ملت های آسیا هم که کاملا دوپهلو بود و به شایعه بازگشت وی دامن زد. چه دلیلی داشت او به یاد عزت اللهی عددی را نشان دهد که در تیم ملی در اختیار بازیکن دیگری است، آن هم عددی که برای پرسپولیسی ها و هوادارانش اهمیت بسیاری دارد! شواهد نشان می دهد دلایل منطقی برای بازگشت طارمی به پرسپولیس در ذهن برانکو و مسئولان باشگاه پرسپولیس در پایان فصل همچنان وجود دارد.

در موضوع طارمی و محرومیت پرسپولیس، دو مدیرعامل پیشین پرسپولیس نظرات متفاوتی از هم دارند. علی اکبر طاهری در مصاحبه ای رسما عامل محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل وانتقالاتی را طارمی می داند. او دقیقا حرف هایی را مطرح می کند که بسیاری از هواداران پرسپولیس به آن اعتقاد دارند. او می گوید قرارداد امضاشده میان پرسپولیس و طارمی قبل از سفر این بازیکن به ترکیه و در 31 خرداد 95 یعنی همان روزی که طارمی راهی ترکیه شده، به امضا رسیده، درحالی که قرارداد طارمی با ریزه اسپور در هشتم تیر 95 به امضا رسیده تا در دوم مرداد 95 قابلیت اجرایی پیدا کند. البته طاهری در بخشی از مصاحبه گفته فردای عقد قرارداد با طارمی یعنی 31 خرداد 95 عکس این بازیکن را دیده که همراه رامین رضاییان با ریزه اسپور قرارداد امضا کرده و مشخص نیست چطور شده قرارداد امضاشده سه روز بعد از تاریخ امضای قرارداد (اول تیر 1395 بنا به گفته طاهری) به امضا رسیده و یک ماه بعد قابلیت اجرایی پیدا می کرده است.

طاهری تاکید دارد هیچ دستی در تاریخ قرارداد این بازیکن نبرده و تاریخ قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس قبل از قراردادش با ریزه اسپور بوده است و هیچ گونه بی صداقتی در کار باشگاه نبوده و فیفا هم رای به بی صداقتی مسئولان باشگاه پرسپولیس نداده. حتی طارمی هم شماره حسابی به آنها نداده و مسئولان باشگاه ریزه اسپور براساس پولی که حسین هدایتی به عنوان پاداش بازگشت به این بازیکن داده، پرسپولیس را متهم به اغواکردن این بازیکن کرده و رای را هم از فیفا گرفته و پرسپولیس را از دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم کرده و طارمی را هم چهار ماه و 10 روز خانه نشین کرده است!

اما اتفاقاتی که گرشاسبی بعد از پایان محرومیت طارمی تعریف می کند، نشان می دهد که طارمی با جدایی اش از پرسپولیس نسبت به جبران خسارت وارده اقدام کرده و اجازه داده پرسپولیس از این انتقال سود لازم را ببرد. بد نیست به حرف های گرشاسبی هم توجه کنید.

گرشاسبی سعی می کند با این گفته ها طارمی را از بسیاری از اتهامات رها سازد. او دل پرخونی از بی توجهی صادق محرمی، فرشاد احمد زاده و وحید امیری به درخواست هایش برای تمدید قرارداد داشته و اعتقاد دارد پرسپولیس می توانست یا از جدایی آنها صاحب سود شود، یا یک نیم فصل فشار کمتری را از بابت بازیکن و نیرو تحمل کند.

چند روزی است از بازی ایران و یمن گذشته و 6 نشان دادن طارمی هم همدردی او با سعید عزت اللهی مصدوم عنوان شده است. اما هنوز خیلی ها این موضوع را باور نکرده اند و اعتقاد دارند طارمی دارد به این شکل زمینه بازگشت خود به پرسپولیس را در آخر فصل فراهم می کند. مدیران برنامه این بازیکن می گویند او آخر فصل قصد حضور در فوتبال درجه 2 و 3 اروپایی را دارد. برانکو هم می گوید به خاطر دوری از حواشی به طارمی فکر نمی کند.

منبع: arteshesorkh.com

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0