Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

8 میلیارد ریال برای رفع نواقص کشتارگاه دام اختصاص یافت

09:57, 2019 ژانویه 16
200 0

به گزارش خبرنگارایرنا، پرویز ایده پور روز چهارشنبه به همراه رئیس دامپزشکی و شهردار برای رفع مشکلات و نواقص و همچنین رعایت بهداشت مناسب از کشتارگاه دام شهرستان پاوه بازدید بعمل آوردند.

فرماندار پاوه در این بازدید گفت: هدف اصلی پیگیری رفع مشکلات و نواقص کشتارگاه و تبدیل آن به کشتارگاهی بهداشتی و مناسب در راستای سلامت مردم و جامعه مدنظر بوده است.

ایده پور با بیان اینکه کشتارگاه یکی از اماکنی است که با سلامت مردم ارتباط دارد خواستار اهتمام جدی دستگاههای ذیربط بخصوص شهرداری برای مشکلات کشتارگاه و نظارت جدی و مستمر و بدون اغماض بازرسان دامپزشکی شد.

وی افزود: کشتارگاه پاوه در دهه 60 ساخته شده و امروز امروز نیاز به تعمیر و مرمت اساسی دارد.

فرماندار پاوه تصریح کرد: بازرسان دامپزشکی به عنوان متولی تأمین سلامت گوشت در کشتارگاه و صنف قصابان به عنوان بهره برداران و بازرسان شبکه بهداشت و درمان از وضعیت فعلی کشتارگاه ناراضی هستند.

ایده پور در این راستا در شورای برنامه ریزی شهرستان موضوع را مورد توجه قراردادیم و مبلغ هشت میلیارد ریال را برای مرمت و بازسازی ، رفع نواقص و توسعه کشتارگاه اختصاص دادیم.

وی اظهار امیدواری کرد با اختصاص این اعتبار شهرداری در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص بهداشتی ، توسعه اتاق پیش سرد، تعویض یخچال خودرو حمل گوشت، جاده دسترسی و فاضلاب کشتارگاه اقدام نماید.

فرماندارپاوه افزود: انشاالله با این اقدام و رفع نواقص کشتارگاه بتوانیم اعتماد و رضایت مردم را نسبت به سلامت گوشت فراهم کرده باشیم.

شهرستان پاوه با بیش از 62 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.

منبع: irna.ir

به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی:

نظرات - 0