آسیبهای اجتماعی درکهگیلویه وبویراحمدبه صورت ریشه ای رفع شوند

07:21, 2018 اوت 12

6 0

آسیبهای اجتماعی درکهگیلویه وبویراحمدبه صورت ریشه ای رفع شوند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی روز یکشنبه در نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: در سال های اخیر با توجه به سیاست های دولت رفع آسیب های اجتماعی به طور جدی در دستورکار فقرار گرفته است.

وی افزود: از سال 95 تاکنون اقدامات مطلوبی در زمینه آسیب های اجتماعی توسط دستگاه های 13 گانه کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.

حجت الاسلام میرمحمدی بیان کرد: برخی از مدیران دستگاه های اجرایی، به اعتبارت فرهنگی اختصاص یافته به دستگاه خود راضی نبوده این در حالی است که با همین اعتبارات می توان گام های بزرگی در این راستا برداشت.

وی عنوان کرد: در سال جاری مقرر شده که اعتبارات فرهنگی به موقع تخصیص یابند که مدیران عزم جدی و آمادگی لازم برای جذب آن ها داشته باشند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: مدیران باید برای افزایش جلب اعتماد عمومی در میان اقشار مختلف جامعه بکوشند که یکی از راه های رسیدن به این مهم رعایت حقوق شهروندی است.

وی ابراز داشت: موضوع قانون گریزی یکی از آسیب های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد است که باید بیشتر به آن پرداخته شود.

حجت الاسلام میرمحمدی گفت: مدیران اجرایی این استان باید جلسات پیشگیری از آسیب های اجتماعی را جدی گرفته و حضور فعال تری داشته باشند.

همچنین: آسیب های اجتماعی به شکل خزنده خسارت وارد می کنند

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...