آگوئرو: بازی در کنار مسی دیگر غیرممکن است

08:32, 2018 مه 18

10 0

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو اگوئرو که یک ماه پس از عمل جراحی به روی زانوی چپ خود، امروز (جمعه) در تمرینات تیم ملی فوتبال آرژانتین به منظور حضور در جام جهانی 2018 روسیه شرکت کرد، در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: پس از پنج سال اکنون حسی تازه دارم. حقیقت این است که در سال‌های اخیر مشکلاتی از ناحیه زانو داشتم، اما اکنون اوضاع کاملاً متفاوت است. به مدت پنج سال نمی‌توانستم پایم را به طور کامل خم کنم، اما اکنون زانویم بهبود یافته است.

مهاجم منچسترسیتی که در تاریخ 17 آوریل (28 فروردین) در شهر بارسلونا مورد عمل جراحی آرتروسکوپی قرار گرفت، روزانه دو شیفت کار می‌کند تا به روند ریکاوری خود با نگاه به حضور در جام جهانی 2018 سرعت ببخشد.

وی در این باره اظهار داشت: وقتی قهرمانی منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس مسجل شد، با پزشکان تیم صحبت کردم. حس خوبی در مورد وضعیت زانویم نداشتم برای همین ترجیح دادم که مورد عمل جراحی قرار بگیرم، چون با آن شرایط ممکن بود حضور در جام جهانی را از دست بدهم.

آگوئرو 29 ساله همچنین در خصوص احتمال هم‌تیمی شدن با لیونل مسی 30 ساله در رده باشگاهی تأکید کرد: به نظرم این دیگر غیرممکن است. پیش از این احتمالاتی وجود داشت، اما من و و لئو در سنی هستیم که به نظر می‌رسد به فوتبال‌مان با پیراهن تیم‌های فعلی‌مان پایان خواهیم داد.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...