اجرای طرح "یک کاسب، یک دانش آموز" در لرستان

04:50, 2018 سپتامبر 16

4 0

اجرای طرح "یک کاسب، یک دانش آموز" در لرستان

به گزارش سفیر افلاک جمال ابدالی با اشاره به برگزاری رزمایش سراسری سپاهیان محمد رسول الله(ص) گفت: در راستای رزمایش سراسری اقتدارعاشورائیان عملیات بزرگ خدمت‌رسانی اصناف وبازاریان با عنوان طرح "یک کاسب، یک دانش آموز" توسط بسیج اصناف و بازاریان لرستان اجرا می شود.

وی با بیان این که این رزمایش در 9شهرستان استان لرستان در حال برگزاری است،گفت: این طرح در بین بازاریان و فعالان اقتصادی با استقبال خوبی مواجه شده است و پیش بینی می شود حدود ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در کل کشور مورد حمایت قرار بگیرند.

به گفته مسئول بسیج اصناف و بازاریان لرستان در این طرح دانش‌آموزانی که نمی‌توانند لوازم مدرسه و مایحتاج تغذیه را تهیه کنند توسط بسیج اصناف و بازار تحت پوشش قرار می گیرند.

ابدالی با اشاره به شناسایی دانش آموزان بی بضاعت توسط بسیج دانش آموزی گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی توسط اصناف و بازاریان جمع آوری شده و درسطح مدارس،مساجد و بازار با حفظ شأن و احترام در اختیار دانش آموزان نیازمند قرارمی گیرد.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ خدمت رسانی به محرومین و مستضعفین تصریح کرد: این برنامه 22شهریور به صورت نمادین در اتاق اصناف لرستان برگزار شد که امیدواریم امسال در قالب رزمایش نسبت به سال های قبل منسجم تر اجرا شود.

منبع: safireaflak.ir

به صفحه رده

Loading...