از واشدن بخت مژگان در حضور دکتر ظریف تا جانشدن مهدی هاشمی در اوین

04:16, 2015 اوت 15

83 0

از واشدن بخت مژگان در حضور دکتر ظریف تا جانشدن مهدی هاشمی در اوین

طنز و کاریکاتور > طنز - شعر بلندی که مجری طناز مراسم روز خبرنگار در حضور وزیر امور خارجه خواند در کنار کاریکاتور ورود مهدی هاشمی به اوین از جمله پربیننده ترین و محبوب ترین اخبار گروه طنز و کاریکاتور خبرآنلاین در هفته گذشته بود.

به گزارش خبرآنلاین، مراسم روز خبرنگار که با شکوه خاصی در تالار وحدت برگزار شد، علاوه بر اهالی فرهنگ و رسانه یک مهمان ویژه داشت. پذیرایی ویژه رضا رفیع با اشعار طنز نیز از حاشیه های جذاب این مراسم بود.

اشعاری که ظریف و جنتی را در این مراسم به خنده واداشت و همچنین فیلم شعرخوانی برای ایام پس از توافق، از جمله پربیننده ترین و محبوب ترین مطالب هفته گذشته خبرآنلاین بود...

همچنین با توجه به حضور مهدی هاشمی رفسنجانی در اوین، کاریکاتور حسین صافی نیز در هفته گذشته جزء پربیننده های خبرآنلاین بود.

بنابراین گزارش، حواشی پیرامونی فیلم «رستاخیز» نام احمدرضا درویش را بار دیگر در صدر اخبار جنجالی رسانه ها قرار داد و کاریکاتور او نیز در هفته گذشته محبوب شد.

همچنین با توجه به رکود بازار خودرو، شعر طنز کنایه های یک پژو 405 به پیکان (اینـــــجا) در کنار خبر بازگشت سامورایی ها به تهران (اینجــــــا) در گروه پربیننده های هفته گذشته قرار گرفتند.

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...