استفاده از قطعات تقلبی خطرات جانی را برای مردم به همراه دارد

00:24, 2017 اكتبر 08

5 0

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از سایپا نیوز؛ مهندس علیشاهی با بیان اینکه سایپایدک در حال حاضر بالاترین میزان تامین قطعات یدکی را در چند سال اخیر داراست،‌ گفت: تأمین به موقع و سفارش گذاری و برنامه‌ریزی دقیق در این حوزه، همه نشان از عزم این شرکت جهت دستیابی به رضایت بیش از پیش مشتریان دارد.

وی افزود: سایپایدک به عنوان توزیع کننده اصلی قطعات و لوازم یدکی خودروهای گروه سایپا و پیشگام در مبارزه با قطعات تقلبی و بی کیفیت، در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و افزایش امنیت و اصالت قطعات یدکی قابلیت‌های امنیتی بسته بندی قطعات را افزایش داده است به طوری که مشتریان محترم می‌توانند به منظور اطمینان از اصل بودن قطعه، شماره درج شده زیر لایه اسکرچ که بر روی لیبل بسته‌بندی قطعات درج شده است را به شماره 50001813 ارسال کنند. به محض ارسال این شماره 16 رقمی، سیستم مکانیزه در اسرع وقت نسبت به بررسی و تحلیل اطلاعات ارسالی اقدام کرده و پاسخ تایید یا عدم تایید اصالت قطعه خریداری شده به همراه اطلاعات فنی قطعه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین مشتریان می‌توانند با دانلود اپلیکیشن سایپا بر روی تلفن همراه خود، نسبت به اسکن بارکد QR درج شده در زیر لایه اسکرچ اقدام نموده و از اصالت قطعات خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

علیشاهی یادآور شد: قطعاتی که از عاملیت‌های فروش و نمایندگی‌های مجاز تهیه شوند، همگی دارای گارانتی هستند و این یکی از مزیت‌های بزرگ استفاده از قطعات اصلی سایپایدک است.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...