استقبال از سریال‌های شبکه نمایش خانگی در بازار قاچاق

07:52, 2015 آوریل 19

105 0

استقبال از سریال‌های شبکه نمایش خانگی در بازار قاچاق

فرهنگ > سینما - تهیه‌کننده «دندون طلا» به کارگردانی داود میرباقری تاکید کرد مخاطبان نسخه قاچاق «شاهگوش» چهار برابر کسانی بودند که آن را به صورت قانونی تهیه کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت‌الله ايوبي عصر شنبه ۲۹ فروردين در پشت صحنه سريال «دندون طلا» به كارگرداني داود ميرباقري حضور يافت و با عوامل اين سريال كه براي توزيع در شبكه نمايش خانگي تهيه مي‌شود، از نزديك گفت‌وگو كرد.

ايوبي گفت: «سال ۹۴، سال شبكه نمايش خانگي است و با قاچاق فيلم در اين سال به شدت برخورد خواهد شد.» او همچنين اظهار اميدواري كرد«دندون طلا» پس از موفقيتي كه سال‌ها پيش در عرصه تئاتر داشت، اين بار نيز در شبكه نمايش خانگي با استقبال روبرو شود.

مهدي فخيم‌زاده، حميدرضا آذرنگ و ستاره اسكندري نيز در اين ديدار با رئيس سازمان سينمايي گفت وگو كردند.

هم اکنون تصویربرداری این مجموعه در لوکیشن قهوه‌خانه حوالی شمال تهران ادامه دارد.

مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، حسن پورشیرازی،سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، نادر سلیمانی، محسن قاضی مرادی و علی فتحعلی از بازیگران این مجموعه هستند.

در خلاصه داستان «دندون طلا» آمده است:نیر دختری مهاجر با پدری علیل ساکن حلبی آبادهای حاشیه شهر تهران و مشغول دوره گردی و دست فروشی است. او با پاسبانی به جرم سعد معبر کردن درگیر شده و پا به فرار می گذارد و به قهوه خانه ای پناه که پاتوق عده ای از لات و لوت های شهر است، صاحب قهوه خانه شخصی است بنام قنبر دیزل (ملقب به «دندون طلا» ) به نیر پناه می دهد. قنبر از شجاعت و پاکدامنی و زحمت کشی نیر خوشش می آید و نیر نیز از جوانمردی و حق طلبی او. این آشنایی منجر به عشقی آتشین شده که فرجامش بارداری نیر است. قهوه چی بعد از آنی که عشقش فروکش کرده است پشیمان شده و منکر بچه می شود... نیر وقتی با طینت ناپاک قنبر مواجه می شود تصمیم هولناکی می گیرد. او قصد دارد به کمک بچه ای که در شکم دارد از قهوه چی انتقام بگیرد. اما...

از عوامل تولید «دندون طلا» می توان به نويسنده و كارگردان: داود ميرباقري، مدیر تصویربرداری: سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس: مجید علی اسلام، طراح گریم: کامران خلج، صدابردار: رشید دانشمند، دستیار کارگردان: حامد میرباقری، دستیار تولید: فواد بوربور، برنامه ریز: فرزاد رحمانی، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، عكاس: ماني لطفي‌زاده، مشاور اقتصادی: برهان دارابی، دستیار تهیه:ایمان میرباقری، مدير تداركات: حامد پرهيز، مدیر تولید: مهدی بدرلو، مجری طرح: مجید مطلبی و تهیه کننده: مهران برومند.

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...