الغرافه قطر؛ بازی تشریفاتی قرمزها مقابل یاران طارمی

04:31, 2018 آوریل 16

6 0

تشریفاتی‌ترین بازی لیگ قهرمانان آسیا در گروه A مسابقات در شهر تبریز بین دو تیم تراکتورسازی ایران و الغرافه قطر برگزار می‌شود. تراکتورسازی برای حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا ساغلام را به خدمت گرفت اما در نهایت یکی از ضعیف‌ترین نتایج مسابقات تاریخ این باشگاه را در آسیا گرفت!

قرمزپوشان تبریزی در ۵ مسابقه حتی یک پیروزی هم نداشتند و فقط یک گل زدند و ۷ گل خوردند. با این شرایط تراکتورسازی با ۲ امتیاز در رده آخر گروه است و از گردونه رقابت‌ها حذف شده تیم الغرافه قطر هم با وجود اینکه ۵ امتیاز دارد اما به دلیل اینکه در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل الجزیره امارات شکست خورده دیگر شانسی برای رسیدن به رده دوم جدول ندارد.

مهدی طارمی و همبازیانش روز سه‌شنبه مقابل تراکتورسازی قرار می‌گیرند که نتیجه این بازی به جز برای هواداران دو تیم برای هیچ تیم دیگری در آسیا اهمیت ندارد. تراکتورسازی فقط برای دفاع از اعتبارش باید به دنبال اولین برد در آخرین بازی آسیایی باشد تا شاید مرهمی بر دل هوادارانش بگذارد و آنها فصل را تلخ‌تر از این به پایان نبرند!

در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان حریف پرسپولیس یکی از دو تیم الجزیره امارات یا الاهلی عربستان خواهد بود و بستگی دارد پرسپولیس در گروهش صدرنشین شود یا در رده دوم قرار بگیرد.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...