انتشارات سفیر اردهال با چه کتاب‌هایی به نمایشگاه کتاب می‌آید؟

02:38, 2018 آوریل 16

8 0

حسین عابدینی مدیر مسئول انتشارات سفیر اردهال، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به حضور این انتشاراتی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: انتشارات سفیر اردهال تا کنون ۸۵۰ عنوان کتاب منتشر کرده است. امسال با ۶۰۰ عنوان کتاب در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حاضر می شود و ۱۰۰ عنوان از این ۶۰۰ عنوان کتاب، جزو کتاب های جدیدی هستند که در این انتشاراتی منتشر شده اند.

وی افزود: یکی از کتاب های انتشارات سفیر اردهال که در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود، مجموعه دانشنامه نزهت القلوب است. از دیگر کتاب های این انتشاراتی در این دوره نمایشگاه کتاب می توان به مجموعه چهارجلدی عقیلی خراسانی در حوزه طب سنتی با عنوان هایی چون: خلاصه الحکمت، مخزن الادویت، تذکره اولی النهی و معالجات اشاره کرد. این کتاب ها در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی می شود.

مدیر مسئول انتشارات سفیر اردهال با اشاره به عرضه کتابی از این انتشاراتی در حوزه دین بیان کرد: کتاب سیره صحیح پیامبر اعظم در حوزه دین از سوی انتشارات سفیر اردهال منتشر شده است. این کتاب در نمایشگاه کتاب تهران سال جاری عرضه می شود. همچنین این انتشاراتی کتابی را در حوزه تغذیه از پروفسور متین با عنوان رموز حفظ تندرستی در ۴ جلد و کتاب عالم آرای ساسانی را در حوزه تاریخ اثر اکبر تهرانی در این دوره از نمایشگاه کتاب ارائه خواهد کرد.

عابدینی ادامه داد: مطمئناً به دلیل اینکه مصلای تهران، محل برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مرکز شهر است، از این نمایشگاه بازدید خوبی می شود. البته من همیشه از مخالفان برگزاری نمایشکاه کتاب در این مکان بودم؛ به دلیل اینکه به لحاظ فیریکی دسترسی برای شهرستانی ها مشکل است، اما تهرانی ها دسترسی راحت تری نسبت به شهر آفتاب خواهند داشت. به هر حال در مصلای تهران هم مشکلاتی هست؛ از جمله اینکه محیط این مکان نمایشگاهی نیست و ناشران در زمینه جابه جایی در نمایشگاه کتاب با مشکل مواجه می شود، اما بازدیدکننده زیادتر و فروش در مصلای تهران نسبت به شهر آفتاب بیشتر است.

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...