برنامه های هفته بزرگداشت شهرستان تیران و کرون آغاز شد

07:02, 2017 سپتامبر 17

8 0

برنامه های هفته بزرگداشت شهرستان تیران و کرون آغاز شد

فرماندار شهرستان تیران و کرون روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا گفت: امسال نخستین هفته بزرگداشت شهرستان تیران و کرون از روز گذشته آغاز شد و این برنامه ها تا 31 شهریورماه ادامه دارد.

علی رحمانی افزود: بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تیران و کرون و تایید شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان، 25 شهریورماه به مدت یک هفته با عنوان هفته نکوداشت شهرستان تیران و کرون برای معرفی ظرفیت های این منطقه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: در این هفته همایش فرهنگی و هنری، جنگ شادی، مسابقات فرهنگی ورزشی، همایش دومینو، برپایی نمایشگاه فرهنگی و ارائه توانمندی های اجتماعی، برگزاری تورهای گردشگری و برنامه هایی از این قبیل برگزار می شود.

فرماندار شهرستان تیران و کرون با اشاره به اینکه معرفی ظرفیت های هر منطقه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی از مهمترین اهداف برگزاری هفته های شهرستان ها است، تصریح کرد: باید از سازمان های مردم نهاد برای برگزاری این هفته استفاده کرد.

وی با اشاره به تغییر تحولاتی که امسال در شهرستان صورت گرفت گفت: تغییر شهرداران و دهیاران، تغییر برخی از مدیران ادارات و همچنین با توجه به اولین بار برگزاری این هفته، تصمیم گیری ها را با مشکل روبرو ساخت که کیفیت کار در سال های آینده افزایش می یابد.

شهرستان تیران و کَروَن با بیش از 71 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری اصفهان قرار دارد.

این شهرستان از جنوب غربی به استان چهارمحال بختیاری و از شرق و شمال به شهرستان نجف‌آباد، از غرب به شهرستانهای فریدن و چادگان از جنوب به شهرستان لنجان محدود می‌ شود و دارای هوایی به نسبت معتدل و زمستان‌ های سرد است.

غلات،بادام، گردو، انگور، انار، زردآلو، آلبالو، هلو، زعفران، محصولات از مهمترین محصولات کشاورزی این شهرستان است.

بیش از 100 هکتار از زمین های شهرستان تیران و کرون زیر پوشش کشت های گلخانه ای قرار گرفته است.

همچنین: تعدد نهادهای سیاستگذار و نگاه دستوری، چالش های آموزش عالی

منبع: irna.ir

به صفحه رده

Loading...