بهترین ورزش برای بچه ها، چیست؟

02:14, 2017 اكتبر 08

5 0

ورزش در کودکان عاملی است برای تناسب اندام، اما این به این معنی نیست که تمام کودکانی که ورزش می‌کنند موفق به حضور در میادین بزرگ ورزشی خواهند شد. کودک خود را در یافتن ورزشی مناسب و مکانی برای انجام آن همانند مدرسه، مرکز تفریح و سرگرمی و حیاط یاری کنید.

اگر تمایل دارید فرزندتان تناسب اندام داشته باشید او را به انجام ورزش‌های کودکان و دیگر فعالیت‌های فیزیکی مناسب ترغیب کنید. با تشویق و حمایت شما، احتمال اینکه فرزندتان از یکی از رشته‌های ورزشی استقبال کند افزایش می‌یابد.

در این سنین کودکان نوپا و کودکانی که رفتن به مهد کودک را آغاز کرده‌اند نسبت به بسیاری از حرکت‌های اساسی مهارت کسب می‌کنند، با این حال برای بسیاری از ورزش‌های سازمان یافته سن بسیار کمی دارند. در نظر داشته باشید که حتی اگر کودک شما در این سنین ورزش‌های سازمان یافته انجام دهد در هر صورت، تاثیرات مثبت بلند مدتی درعملکرد ورزشی او در آینده نخواهد داشت. در این سنین بهترین گزینه‌ها بازی‌های بدون ساختار هستند.

در حالی که کودکان بزرگ می‌شوند، دید، دامنه توجه و مهارت‌های انتقالی آنها همانند توانایی پرتاب کردن اشیا به دوردست، پیشرفت می‌کنند. همچنین قادر خواهند بود به آنچه به آنان گفته می‌شود بهتر عمل کنند.

همچنین: حساب فدراسیون های ورزشی هفته آینده شارژ می شود

منبع: titreno.com

به صفحه رده

Loading...