«تقدیربازان» به تئاتر شهر می‌روند

12:53, 2015 آوریل 04

71 0

فرهنگ > تئاتر - اجرای نمایش «تقدیربازان» به کارگردانی سیما تیرانداز از دوشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه در تالار چهارسو آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن نمایش «تقدیربازان» نوشته هاله مشتاقی‌نیا و داستان آن درباره شش شخصیت و روابط آن‌ها در مقاطع زمانی مختلف است. این نمایش در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر در رشته بهترین کارگردانی، بهترین طراحی صحنه و بهترین نمایشنامه نامزد دریافت جایزه و از هاله مشتاقی‌نیا در آیین اختتامیه تقدیر شد. سیما تیرانداز بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون بهار سال 93 نمایش «سه روایت از زندگی» را در مقام کارگردان در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه داشت و سال 94 با نمایش «تقدیربازان» به تئاتر شهر می‌رود.

بازیگران نمایش «تقدیربازان» به ترتیب حروف الفبا یمین آتشی، روزبه حصاری، فرناز رهنما، هومن کیایی، بهاره مشیری و نورا هاشمی هستند. عوامل این نمایش عبارتند از طراح لباس: سیما تیرانداز، طراح صحنه: سعید حسنلو، آهنگساز: کیارش اعتمادی، مدیر تولید: عقیق بلوری، مدیر روابط عمومی: محدثه واعظی‌پور، تبلیغات مجازی: معصومه حسینی‌پور.

سیما تیرانداز پیش از این نمایش‌های «ناتمام» (مرد مقابل)، «دخترک شب طولانی»، «هتل عروس»، «محاله فکر کنید اینجوری هم ممکنه بشه» و ... را کارگردانی کرده است.

منبع: khabaronline.ir

به صفحه رده

Loading...